Geleceğin iletişimcileri de iletişimin geleceği de TRT'de

16-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Geleceğin İletişimcileri Haftası”, sektörün önde gelen isimleriyle söyleşi programlarına ve ödül törenine ev sahipliği yapacak.

2015 yılından beri düzenlenen Geleceğin İletişimcileri Yarışması her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün deneyimli iletişimcileriyle gençleri bir araya getiriyor. Bu yıl yepyeni bir formatla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan yarışmanın heyecanı 5 gün boyunca devam edecek.

16 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve ödül töreninin yapılacağı 20 Kasım Cuma gününe kadar devam edecek olan söyleşi programları her gün sektörün önde gelen 6 ismini konuk edecek. Aynı zamanda yarışmaya katılan çalışmaları değerlendiren jüri üyeleri arasında yer alan aralarında; Okan Bayülgen, Pelin Çift, Birol Güven, Kübra Par, Seda Öğretir gibi isimlerin de yer aldığı konuklar, söyleşilerde deneyimlerini ve iletişimin geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaşacak.

Söyleşi programlarında her kategorinin ilk 3 finalisti açıklanarak ödül töreni öncesi heyecan katlanarak artacak. 20 Kasım Cuma günü TRT 2’de canlı yayımlanacak ödül töreninde ise ödüller sahiplerini bulacak. Bu yıl pandemi sebebiyle ödül töreni önceki yıllardan farklı olarak sanal stüdyoda gerçekleştirilecek.

16-20 Kasım “Geleceğin İletişimcileri Haftası”nda ünlü isimlerin katılımıyla TRT 2’de ekrana gelecek söyleşi programları şu şekilde;

16 Kasım 20.00

1. Gün - TELEVİZYON YAYINCILIĞI

Kısa Film
Faruk Güven
Mehmet Açar

Belgesel Film
Süleyman Tezgel
Alin Taşçiyan

Televizyon Programı
Pelin Çift
Okan Bayülgen

17 Kasım 20.00

2. Gün - HABER YAYINCILIĞI

İnternet Haberi
Mete Çubukçu
Yusuf Özhan

Televizyon Haberi
Kübra Par
Selim Atalay

Televizyon Haberi-2
Deniz Bayramoğlu
Seda Öğretir

18 Kasım 20.00

3. Gün – RADYO YAYINCILIĞI

Radyo Belgeseli
Ali Fuat Gülmez
Harun Yöndem

Radyo Drama 
Ahmet Akçakaya
Servet Pandur

Radyo Programı
Acar Acartürk
Erhan Konuk

19 Kasım 20.00

4. Gün – İNTERNET YAYINCILIĞI-EV HAYAT DOLU

İnternet Sitesi
Levent Erden
Arda Kutsal

Sosyal Medya Projesi
Mennan Şahin
Doğukan Gezer

Ev Hayat Dolu
Sinan Canan
Birol Güven

Geleceğin iletişimcileri de iletişimin geleceği de TRT'de ile ilgili etiketler TRT TRT 2 televizyon radyo İnternet iletişim
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.