Gazze'deki katliamı aklamaya çalışan Siyonist destekçilerine canlı yayında sert tepki: "25 bin insan öldürüldü! İkinize de yazıklar olsun! Lanet olsun size!"

İsrail asıllı Amerikalı aktivist Miko Peled, İsrail'in Gazze'deki katliamlarını aklamaya çalışan sunucuya tepki gösterdi.

İsrail'in Gazze'deki katliamı sürüyor. Batı dünyası bu katliamı aklamaya çalışmak için elinden geleni yapıyor ve Filistinlilere uygulanan soykırımı görmezden geliyor.

TalkTV'de canlı yayına katılan Anti Siyonist Yahudi aktivist Miko Peled, katliamı aklamaya çalışan sunuculara büyük tepki gösterdi.

Peled, "Soykırım kurbanlarını kınayacak kadar deli misiniz? 25 bin insan öldürüldü! 12 binden fazla çocuk katledildi ve siz kurbanları mı kınamak istiyorsunuz?

Uzun zamandır var olan ve kötü, soykırımcı devletsiniz. Naziler Yahudileri katlettiğinde dünya başka tarafa bakıyordu. Şimdi de Filistinliler İsrail tarafından gettolaştırılıp öldürülürken dünya başka tarafa bakıyor.

İkinize de yazıklar olsun! ikinize de lanet olsun!" ifadelerini kullandı.

Gazze'deki katliamı aklamaya çalışan Siyonist destekçilerine canlı yayında sert tepki: "25 bin insan öldürüldü! İkinize de yazıklar olsun! Lanet olsun size!" ile ilgili etiketler Gazze Filistin İsrail soykırım
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.