Gaziosmanpaşa'da miras kavgası: 1 ölü, 3 yaralı

İstanbul Gaziosmanpaşa'da aile arasında çıkan miras kavgasında bir kişi yanında getirdiği silahla amcasına ve ailesine ateş açtı. Amca hayatını kaybetti, 1'i ağır 3 kişi yaralandı.

Olay, Hürriyet Mahallesi 279 Sokak'ta saat 19.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Kerim Özdemirel ile amcası Turan Özdemirel arasında miras sebebiyle tartışma çıktı.

Turan Özdemirel, konuşmak için ağabeyi olan Ramazan Özdemirel'in evine geldi. Tartışma burada büyüyerek kavgaya dönüştü. 68 yaşındaki Turan Özdemirel yanında getirdiği silahı çekerek ateş açtı.

DÖRT KİŞİYE KURŞUN YAĞDIRDI

Açılan ateş sonucu Ramazan Özdemirel(72) ile oğlu Kerim Özdemirel, torunları Kerem Özdemirel ve Ömer Özdemirel yaralandı. Ateş açan Turan Özdemirel ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan 4 kişi ambulanslarla çevre hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan Ramazan Özdemirel'in kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kerim Özdemirel'in hayati tehlikesinin devam ettiği, Kerem Özdemirel ve Ömer Özdemirel'in ise durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

 

Gaziosmanpaşa'da miras kavgası: 1 ölü, 3 yaralı ile ilgili etiketler İstanbul Gaziosmanpaşa