Gazetecilere poz verdi: Güzel çek, ben yaptım!

Kahramanmaraş'ta bir apartmandan hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle gözaltına bir kadın, kendisini görüntüleyen gazetecilere "Güzel çek poz vereyim, ben yaptım" diyerek gazetecilere poz verdi.

Kahramanmaraş'ta, girdikleri apartmanda kimsenin olmadığını belirledikleri dairelerde hırsızlık yapmaya teşebbüs ettikleri öne sürülen 3 kadın, polis tarafından yakalandı.
Sağlık kontrolü için hastaneye getirilen şüpheli kadınlardan biri gazetecilere, "Güzel çek, ben yaptım" diyerek poz verdi.

Dün saat 15.30 sıralarında Tavşantepe Mahallesi Ahırdağı Caddesi'ndeki bir sitede bulunan apartmana şüpheli 3 kadının girdiği bilgisini alan Hırsızlık Amirliği ekipleri, gittiği apartmanda şüphelileri, çıkarken yakalayarak gözaltına aldı.
Kimlik kontrollerinde şüphelilerin çok sayıda hırsızlık suçundan sabıkası olan Yasemin Çelik, Sakine Levcit ile 17 yaşındaki E.Y. olduğu belirlendi. İncelemede ayrıca şüphelilerden Sakine Levcit'in hakkında 2 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu ortaya çıktı. Apartmanda yapılan incelemede ise şüphelilerin 2 daireye girdikleri belirlendi.

hirsizlik-suphelisi-guzel-cekin-ben-yaptim-2765791

Osmaniye'den hırsızlık için geldikleri belirlenen şüphelilerin 11 Mart'ta Bahçelievler Mahallesi'ndeki bir evden altın çaldıkları saptandı. Üzerlerinden kapı açmak için kullandıkları plastik aparat çıkan şüpheliler emniyetteki sorgularının ardından sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.
Şüphelilerden Yasemin Çelik, sağlık kontrolünün ardından kendilerini görüntüleyen gazetecilere önce tepki gösterdi. Çelik daha sonra, "Güzel çek poz vereyim, ben yaptım" diyerek gazetecilere poz verdi.

Daha önce de hırsızlık suçundan sabıkaları bulunduğu öğrenilen şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Gazetecilere poz verdi: Güzel çek, ben yaptım! ile ilgili etiketler hırsız Kahramanmaraş zanlı poz sabıka yasemin çelik
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.