Galatasaray'dan Fernando Muslera açıklaması!

Süper Toto Süper Lig'in 23. haftasında Galatasaray ile Trabzonspor kozlarını paylaştı. Mücadelenin 80. dakikasında Fernando Muslera ile Marc Bartra, pozisyonda karşı karşıya geldi. Tecrübeli file bekçisi yaşanan pozisyonda sakatlık geçirdi. Muslera, karşılaşmanın 84. dakikasında oyuna devam edemedi ve yerini Okan Kocuk'a bıraktı. Öte yandan Sarı-Kırmızılılar'dan tecrübeli file bekçisinin son durumu hakkında açıklama geldi.

Süper Toto Süper Lig'in 23. haftasında Galatasaray ile Trabzonspor kozlarını paylaştı. Mücadelenin 80. dakikasında Fernando Muslera ile Marc Bartra, pozisyonda karşı karşıya geldi. Tecrübeli file bekçisi yaşanan pozisyonda sakatlık geçirdi. Muslera, karşılaşmanın 84. dakikasında oyuna devam edemedi ve yerini Okan Kocuk'a bıraktı.

İLK AÇIKLAMA!

Galatasaray'dan tecrübeli file bekçisi için açıklama geldi. Yapılan açıklamada, "Sağ ayağına darbe alan Fernando Muslera'nın durumu yapılacak tetkikler sonrasında belli olacaktır." ifadesi kullanıldı.

Galatasaray'dan Fernando Muslera açıklaması!

STATTAN KOLTUK DEĞNEĞİYLE AYRILDI

Sarı kırmızılıların Uruguaylı file bekçisi, Trabzonspor maçı sonrası stattan koltuk değnekleriyle ayrıldı.

SON AÇIKLAMA:

Kaptanımız Fernando Muslera'nın sponsor hastanemiz Liv Hospital'da yapılan tetkiklerinde, ayak sırtı kemiklerinden birinde darbeye bağlı kanama ve kısmi çökme tespit edilmiştir. (Navicular İmpaksiyon).

Galatasaray'dan Fernando Muslera açıklaması! ile ilgili etiketler Galatasaray Trabzonspor Süper Lig Spor Toto Süper Lig Fernando Muslera