Galatasaray yönetiminden şampiyonluk hamlesi! Dursun Özbek müjdeyi duyurdu

Şampiyonluk yolunda takımın motivasyonunu üst düzeye çıkarmak isteyen sarı kırmızılı idareciler, elini cebine atma kararı aldı. Galatasaray'da Süper Lig'de kalan 7 maçın her biri için özel prim verileceği bildirildi.

Süper Lig'de liderliğini sürdüren Galatasaray'da, bitime 7 maça kala yönetimden kritik bir hamle geldiği ileri sürüldü.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; şampiyonluk yolunda takımın motivasyonunu üst düzeye çıkarmak isteyen sarı kırmızılı idareciler, elini cebine atma kararı aldı.

Galatasaray'da Süper Lig'de kalan 7 maçın her biri için özel prim verileceği bildirildi. Başkan Dursun Özbek'in böylece şampiyonluk yolunda oyuncuların konsantrasyonunun sağlanmnasını hedefliyor.

Florya'da bir taraftan yapılan iyileştirmeler ve yeni kontratlarla sarı kırmızılı futbolcuların kritik maçlar öncesinde kafasında soru işaretleri oluşmamasını sağlayan yöneticiler, diğer taraftan ise 7 karşılaşma için uygulanacak özel prim ile motivasyonu da yukarı çıkarmak istiyor.

Ayrıca yine oyuncu maaşlarının zamanında yapılmasına da dikkat edileceği ve herhangi bir gecikmenin yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınacağı belirtildi. Bu hamleler ile yönetim, oyuncuların sahadan başka bir şey düşünmemesini sağlayacak.

Galatasaray yönetiminden şampiyonluk hamlesi! Dursun Özbek müjdeyi duyurdu ile ilgili etiketler Galatasaray Dursun Özbek