Galata Kulesi önünde şüpheli çanta paniği! "Ölmek istiyorum" diyerek havaya fırlattı!

Beyoğlu Galata Kulesi önünde bulunan bir binanın kapı girişinde unutulan çanta paniğe neden oldu. Bir kişi, çantayı merdivenlerden alarak "ölmek istiyorum" diye bağırdı. Çantayı havaya atan şahıs gözaltına alındı. Fünye ile patlatılan çantadan yiyecek ve çocuk bezi çıktı.

Beyoğlu Galata Kulesi önünde bir binanın kapı girişinde unutulan veya bırakılan bir çanta paniğe neden oldu. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Etrafta bulunan kafeler boşaltıldı.

Galata Kulesi önünde şüpheli çanta paniği!  "Ölmek istiyorum" diyerek havaya fırlattı!

"ÖLMEK İSTİYORUM" DEDİ, ŞÜPHELİ PAKETİ HAVAYA ATTI

Güvenlik şeridini aşan bir kişi, “Ben kendimi öldürmek istiyorum. Hayattan zevk almıyorum" diyerek çantayı kucakladı. Polis ekiplerinin müdahalesi sonrası şahıs şüpheli çantayı havaya attı. Şüpheli çantayı havaya atan şahıs büyük paniğe neden oldu. Kafelerde oturan vatandaşlar çığlık atarak koşmaya başladı. Şüpheli çantayı havaya atan şahıs ise gözaltına alındı.

Galata Kulesi önünde şüpheli çanta paniği!  "Ölmek istiyorum" diyerek havaya fırlattı! - Resim : 2

Şüpheli çanta, olay yerine gelen bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatıldı. Çantadan, çocuk bezi, patlamış mısır, yiyecek ve kıyafetler çıktı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından çantadan çıkan malzemeler incelenmek üzere emniyete götürüldü. Polis şimdi, çantayı bırakan kişinin bulunması için çalışma başlattı.

Galata Kulesi önünde şüpheli çanta paniği! "Ölmek istiyorum" diyerek havaya fırlattı! ile ilgili etiketler Galata Kulesi Şüpheli bomba