Futbolcu İlkay Gündoğan, memleketi Balıkesir'de kır düğünü yaptı

Manchester City'de başarılı bir sezon geçiren İlkay Gündoğan, baba ocağı olan Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde yapılan kır düğünü ile dünya evine girdi. Fas asıllı İtalyan model Sara Arfaoui ile evlenen İlkay Gündoğan'ın düğününe de ilgi yoğun oldu. Gelin Sara ise ilk dansın ardından gelin masasına oturunca çiçekler ile yüzünü kapatarak fotoğrafının çekilmemesini istedi.

Dünyaca ünlü futbolcu İlkay Gündoğan, Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde Sara Arfaoui ile dünya evine girdi. Bodrum'da bir haftadır tatil yapan çift düğün günü baba ocağı olan Dursunbey ilçesine geldi.

Futbolcu İlkay Gündoğan, memleketi Balıkesir'de kır düğünü yaptı

DÜĞÜNE ÇOK SAYIDA PROTOKOL ÜYESİ KATILDI

Öğleden itibaren konuklar düğün alanını doldururken, düğün Dursunbey geleneklerine göre yapıldı. Düğüne Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay, Emniyet Müdürü Hasan Onar, Milletvekili Yavuz Subaşı, çiftin akrabaları yer aldı.

Futbolcu İlkay Gündoğan, memleketi Balıkesir'de kır düğünü yaptı - Resim : 2

İLKAY VE SARA ÇİFTİNE İLGİ BÜYÜKTÜ

Kır düğününe akşam 21 gibi katılan İlkay ve Sara çiftine ilgi yoğun oldu. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı düğünde yüzlerce kişi cep telefonu ile gelin ev damadı görüntülemek isteyince kısa süreli izdiham oluştu. Pistte ilk dansı yapan genç çift daha sonra gelin masasına oturdu. İlgiden bunalan gelin Sara ise çiçeği ile yüzünü kapattı.

Futbolcu İlkay Gündoğan, memleketi Balıkesir'de kır düğünü yaptı - Resim : 3

''ONLAR DA MEMLEKETLERİNDE DÜĞÜN YAPMAK İSTEDİLER''

İlkay Gündoğan'ın babası İrfan Gündoğan, Dursunbey ilçesinde büyüdüklerini söyledi. Bu yüzden memleketleri olan bu ilçede düğün yapmak istediklerini belirten İrfan Gündoğan, "İlkay'ın çocukluğundan beri Türkiye ve Dursunbey'le bağımızı kesmedik. Senede iki defa buraya geliyor. Memleketinin burası olduğunu onlara hissettirdik. Onlar da kendi memleketlerinde düğün yapmak istediler. Biz de anne ve babası olarak görevimizi yerine getirdik." ifadelerini kullandı.

Futbolcu İlkay Gündoğan, memleketi Balıkesir'de kır düğünü yaptı - Resim : 4

Futbolcu İlkay Gündoğan, memleketi Balıkesir'de kır düğünü yaptı ile ilgili etiketler İlkay Gündoğan Manchester City Balıkesir Düğün evlendi kır düğünü

Sitene Ekle