Fetullah Gülen'in Erbakan nefreti... Prof. Ahmet Keleş'ten FETÖ'nün 28 Şubat günahları

Gülen’in Milli Görüş hareketi ve Erbakan’dan nefret ettiğini belirten Prof Keleş, O’na sürekli beddua ettiğini ve önünü tıkamak için askerlerle işbirliği yaptığını açıkladı.

FETULLAH GÜLEN’İN ERBAKAN NEFRETİ

FETÖ Örgütünü terkettikten sonra bu yapıya ilişkin çok önemli ifşaatlarda bulunan Prof Dr Ahmet Keleş, A Haber’de çok çarpıcı açıklamalarda bululundu.
Gülen’in Milli Görüş hareketi ve Erbakan’dan nefret ettiğini belirten Prof Keleş, O’na sürekli beddua ettiğini ve önünü tıkamak için askerlerle işbirliği yaptığını açıkladı.

ERBAKAN’IN FOTOĞRAFINA BİLE TAHAMMÜLÜ YOKTU

Fetullah Gülen’in 28 Şubat’ın tam göbeğinde olduğunu iddia eden Ahmet Keleş, çarpıcı bir detayı anlattı.
Bir toplantıda Aksiyon Dergisi’nin kapağında Erbakan fotoğrafının basılmasına sinirlenen Gülen’in dergiyi o dönem başında bulunan Halit Esendir’in suratına fırlattığını ve ‘Biz bu dergiyi Erbakan’in fotoğrafını kapak yapalım diye mi çıkarıyoruz. Beni kaç komutan aradı biliyor musunuz?’ diye bağırdığını söyledi.

163’Ü KALDIRMA DİYE ÖZAL’A RİCADA BULUNMUŞ

090820160025496552181_3.jpg

Prof Ahmet Keleş, 28 Şubat döneminde Gülen’in kendilerine 163. maddenin kaldırılmaması için Özal’a ricada bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Keleş, o dönemde Gülen’in kendi okulları ve yurtlarında başörtülülerin başlarını açmaları için de talimat verdiğini hatta ‘başörtülü kimse kalmayacak’ dediğini aktardı.

FETÖCÜ GENERALLER KENDİNİ HZ HAMZA ZANNEDİYOR

Prof Ahmet Keleş, Fetullah Gülen'in özellikle TSK içine yerleştirdiği subaylara imamları vasıtası ile 'Sizin her biriniz Hz Hamza, Halit Bin Velit, Musab Bin Umeyr'siniz. Etleriniz lime lime olsa da günü geldiğinde onların katına yükseleceksiniz' şeklinde yükleme yaptığını, o generallerin de sabırsızca bu günü beklediği açıklamasında bulundu.

Fetullah Gülen'in Erbakan nefreti... Prof. Ahmet Keleş'ten FETÖ'nün 28 Şubat günahları ile ilgili etiketler Haber