FETÖ'nün 'yardımsever' iğrenç adamları, cezaevindeki üyelerin eşlerine göz koymaya başladı!

Hürriyet Gazetesi yazarı Nedim Şener, sosyal medya hesabından FETÖ'cülerle ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Şener, cezaevindeki FETÖ'cülere ya da KHK'lı FETÖ'cülere yardım ve destek adı altında yapılan rezil işlere örnek verdi. Şener, FETÖ'cülerin cezaevindeki üyelerin yalnız kalan eşlerine göz koymaya başladığına dikkat çekti.

Hürriyet Gazetesi yazarı Nedim Şener, sosyal medya hesabından FETÖ'cülerle ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

''FETÖ'CÜLER GÜÇ SAVAŞINDA BİRBİRİNİ YİYOR''

Şener, bir sosyal medya kullanıcısının yaptığı paylaşımları alıntılayarak cezaevindeki FETÖ'cülere ya da KHK'lı FETÖ'cülere yardım ve destek adı altında yapılan rezil işlere örnek verdi. Şener, paylaşımına şu notu düştü:

''FETÖ’de öyle bir çürüme var ki; duyduklarına kulaklarını kapatsalar da, gördüklerine gözlerini kapatsalar da, patlayan lağım kokusu her yeri sardığı için rahatsız oluyorlar. ABD ve Avrupa’ya kaçan FETÖ’cüler de güç savaşında birbirini yiyor… Allah büyük bu aziz millete yaptıkları ihanetin bedelini ödeyecekler''

YALNIZ KALAN KADINLAR HEDEF HALİNE GELİYOR!

Şener'in paylaşımında verilen örneklerde FETÖ'nün adamlarının yardım adı altında cezaevine giren üyelerin eşlerine göz koyduğuna dikkat çekildi. Paylaşımda eşi cezeavinde olan yalnız kalmış kadınların bazı kişiler tarafından kandırılarak ağlarına düşürüldüğü ve kadınların liste yapıldığı anlatılıyor.

İşte Nedim Şener'in alıntıladığı o paylaşım:

FETÖ'nün 'yardımsever' iğrenç adamları, cezaevindeki üyelerin eşlerine göz koymaya başladı!

FETÖ'nün 'yardımsever' iğrenç adamları, cezaevindeki üyelerin eşlerine göz koymaya başladı! - Resim : 2

FETÖ'nün 'yardımsever' iğrenç adamları, cezaevindeki üyelerin eşlerine göz koymaya başladı! - Resim : 3

FETÖ'nün 'yardımsever' iğrenç adamları, cezaevindeki üyelerin eşlerine göz koymaya başladı! - Resim : 4

 

FETÖ'nün 'yardımsever' iğrenç adamları, cezaevindeki üyelerin eşlerine göz koymaya başladı! ile ilgili etiketler Nedim Şener FETÖ
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.