FETÖ'nün mahrem imamı uzman çavuşun evinde saklanırken yakalandı!

İzmir'in Selçuk ilçesinde bir eve düzenlenen operasyonda, FETÖ'nün askerlerden sorumlu sözde "mahrem imamı" A.T. gözaltına alındı. Evin bir uzman çavuşa ait olduğu belirtildi.

AA muhabirinin güvenlik kaynaklarından aldığı bilgiye göre, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, FETÖ'nün askerlerden sorumlu "mahrem imamı"nın ilçede bir evde saklandığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Halen görevde bulunan bir uzman çavuşun ikametgahını takibe alan ekipler, bir süre eve giren çıkan şahısları izledi. Daha sonra söz konusu adrese operasyon düzenleyen ekipler, A.T. adlı kişiyi gözaltına aldı.

3 İLDE ARAMA KAYDI VAR

İncelemede, örgütün askerlerden sorumlu sözde mahrem imamı olduğu belirlenen zanlının Osmaniye, Yozgat ve Ankara'daki FETÖ soruşturmaları kapsamında arandığı da ortaya çıktı.

Mahrem imamı evinde sakladığı ileri sürülen ve polis ekiplerince gözaltına alınan uzman çavuş, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Öte yandan zanlının, göçmen kaçakçılarıyla irtibatlı ve yurt dışına kaçma hazırlığında olduğu ileri sürüldü.

FETÖ'nün mahrem imamı uzman çavuşun evinde saklanırken yakalandı! ile ilgili etiketler FETÖ İzmir Selçuk mahrem imam uzman çavuş
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.