FETÖ'cü Bülent 'Kalleş'in ardından bir alçak mesaj da Tarık Toros'tan ...

Derik'e kayyum atanan kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün PKK tarafından şehit edilmesinin ardından FETÖ'cü gazeteciden alçak gönderme!

Mardin'in Derik ilçesinde makam odasına PKK'lı teröristler tarafından yerleştirilen bombanın patlaması sonucu Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk şehit oldu.

Kayyum atanan Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesinin ardından, FETÖ'nün kapatılan yayın organı Bugün TV'nin eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, sosyal medyada büyük tepki toplayan bir mesaj paylaştı.

Toros, takipçilerine Safitürk'ün şehit olduğu haberini duyurarak, "Allah beterinden korusun. (Haberde belirtilmiyor, şehit edilen kaymakam belediyeye kayyım olarak atanmıştı.) ifadelerini kullandı.

111120161638366340960_3.jpg

Şahit kaymakamın kayyum olarak atandığının altını çizen Tarık Toros, Today's Zaman'ın eski genel yayın yönetmeni FETÖ'cü Bülent Keneş'i hatırlattı.

* "Şimdiden Allah affetsin" demiş, üstü kapalı tehdit etmişti!

FETÖ'cü Bülent Keneş de geçtiğimiz günlerde Diyarbakır Belediyesi'ne kayyum olarak atanan Cumali Atilla'yı PKK adına tehdit etmiş; "Şimdiden Allah rahmet eylesin. Terör örgütü PKK affetmez" ifadelerini kullanmıştı.

111120161638266344185_3.jpg

Keneş'in, Tarık Toros'un kaymakam Safitürk hakkındaki tweet'ini kendi hesabından paylaşması da bu çerçevede dikkat çekti.

FETÖ'cü Bülent 'Kalleş'in ardından bir alçak mesaj da Tarık Toros'tan ... ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.