FETÖ elebaşı Gülen'in o sözleri gündem oldu: Izdırapla kıvranıyorum"

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in ölüm döşeğinde kıvrandığı görüntüler yeniden gündem oldu. Gülen, yaptığı ihanetlerinin rüyalarına girdiğini ve ızdırapla kıvrandığını söyledi.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in ölüm döşeğinde kıvrandığı görüntüler sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Gülen'in görüntülerde ihanetlerinin rüyalarına girdiğini belirterek,"Sabah kalkıp o taraftan bu tarafa dönüyorum, Elimde değil bunlar benim. Koskocaman bir tarihi, tarihi yanlışlıkları, bütün gece yaşayıp duruyorum ve ızdırapla kıvranıyorum. Bilemezsiniz yani, ızdırapla kıvranıyorum" dedi.

"BİR DE BEKLEYEN CEHENNEM ATEŞİ VAR"

Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener Gülen'in o görüntüleriyle ilgili Twitter hesabından yaptığı paylaşımda çarpıcı ifadeler kullandı. Şener şu ifadeleri kullandı:

Allah çok büyük; dediğim gibi yaptığı kötülüklerin hesabını ödemeden ölemeyecek; “KIVRANIYORUM” diyor.

Bir de bekleyen Cehennem ateşi var sırada

FETÖ elebaşı Gülen: “Tarihi yanlışlıkları bütün gece yaşayıp duruyorum ve ızdırabla kıvranıyorum."

FETÖ elebaşı Gülen'in o sözleri gündem oldu: Izdırapla kıvranıyorum" ile ilgili etiketler Fetullah Gülen video Nedim Şener kıvranıyorum
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.