FETÖ elebaşı Gülen'in hastalığıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı: Doktorlar uyutmaya karar verdi

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in hastalığının ilerlediği öğrenilmişti. Gülen'in sağlık durumunun ciddi şekilde kötüleştiği ve doktorların, FETÖ elebaşının 48 saat boyunca uyutulmasına karar verdikleri belirtiliyor.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in sağlık durumuna gelen son bilgilere göre, şeker komasına giren FETÖ elebaşı sabah namazından sonra komaya girdi. Doktorların, Gülen'i önce 24 saat sonrasında ise 48 saat boyunca uyutmaya karar verdiği belirtiliyor.

Öte yandan yakın çevresindeki mollaların ağlayarak dizlerine vurduğu öğrenildi. Ayrıca Gülen'in yanında kampta kalanların değerli eşyaları yağmalamaya başladığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

AYLARDIR SES VE GÖRÜNTÜ YOK

Fethullah Gülen’in son görüntüsü FETÖ hesaplarından 3 Mayıs 2022 tarihinde yayınlamıştı. Bu videoda Gülen’in konuşmadığı ve sadece dua ettiği görülüyordu.

Gülen’in son ses kaydı ise 23 Mayıs 2022’de paylaşılmıştı.

3 Mayıs ve 23 Mayıs tarihlerinden itibaren Gülen’den yeni ses kaydı ya da video paylaşılmaması dikkat çekmişti.

HASTALIĞINI KENDİSİ AÇIKLAMIŞTI

FETÖ elebaşı Gülen, 1 Mart 2022’de ise ilk kez hastalığını açıklamıştı. Gülen, “Ben çok fazla değil ama biraz rahatsızım yani… Çok düşük bir eforu taşıyamayacak kadar, öyle bir şey var” diyerek örgütüne mesaj vermişti.

FETÖ elebaşı Gülen'in hastalığıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı: Doktorlar uyutmaya karar verdi ile ilgili etiketler Fetullah Gülen hastalık doktor koma
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.