Fernando Santos'tan Beşiktaş'a duygusal veda!: Çok sevdik!

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Fernando Santos, siyah-beyazlı takıma veda etti. Santos, "Beşiktaş’ı çok sevdik. Beşiktaş’ı izlemeye ve desteklemeye devam edeceğiz." dedi.

Süper Lig'deki Samsunspor maçının ardından görevinden ayrılan Fernando Santos, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'la vedalaştı.

Siyah-beyazlı takımın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Başkanımız Hasan Arat, Tüpraş Stadyumu’ndaki makamında eski teknik direktörümüz Fernando Santos ile yardımcılarını ağırladı. Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz M. Kaan Şakul ile Kulüp İçi İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kadir Kılıç’ın da yer aldığı buluşmada Başkanımız Hasan Arat, Kulübümüze hizmetleri nedeniyle teşekkür ettiği Santos’la yardımcılarına bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi." ifadeleri yer aldı.

"BEŞİKTAŞ’I ÇOK SEVDİK''

Fernando Santos ise yaptığı açıklamada şunları söyledi, "Beşiktaş’ı çok sevdik. Beşiktaş’ı izlemeye ve desteklemeye devam edeceğiz. Kulüpteki ve tesisteki tüm personel güleryüzlü ve cana yakındı. Bunu hiç unutmayacağız. Burada olmak hepimiz için çok güzeldi. Herkese çok teşekkür ediyoruz."

Beşiktaş'ın başında 16 maça çıkan Fernando Santos, 16 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet elde etti.

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN PAYLAŞIMI: 

Fernando Santos'tan Beşiktaş'a duygusal veda!: Çok sevdik! ile ilgili etiketler Beşiktaş Hasan Arat Fernando Santos
GÜNÜN VİDEOSU

Su altında mezarlık, medrese, asma köprü... AFAD ekibi Diyarbakır'da görüntüledi!

Diyarbakır'ın Eğil ilçesindeki Dicle Baraj Gölü'nde eğitim dalışı yapan AFAD ekibi, su altındaki eski asma köprü, medrese, mezarlık gibi birçok tarihi yapıyı görüntüledi.