Ferdi Kadıoğlu krizi büyüyor!

Hollanda basını, Fenerbahçe'nin Ferdi Kadıoğlu transferi için Nijmegen kulübüne ödemesi gereken 1,4 milyon euroluk bedelin ödenmemesinden dolayı yaşanan krizin büyüdüğünü yazdı.

Nijmegen kulübünün Ferdi Kadıoğlu'nun bonservisi için gereken 1,4 milyon euroluk bedelin önemli bir kısmını Fenerbahçe'den henüz tahsil edemediği ortaya çıkmıştı. Konuyla ilgili olarak Hollanda ekibinin sportif direktörü Wilco van Schaik'tan yapılan açıklamada "Konuyu UEFA ve FIFA nezdinde taşımak ve bu ödemenin olması için harekete geçmek istiyoruz. Şu ana kadar hakkımızı elde edemedik. Bu bizi etkiliyor." ifadelerini kullanmıştı.

Hollanda'da yayım yapan de Gelderlander gazetesi ise okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde göre Sarı Lacivertliler'in söz konusu ödemeyi henüz gerçekleştirmemiş olması nedeniyle büyük bir sıkıntı içine giren Nijmegen yönetiminin Bundesliga 3 ekiplerinden KFC Uerdingen 05 kulübünün başkanı Mikhail Ponomarev'den kulübe kaynak yaratması için talepte bulunduğunu yazdı. 19 yaşındaki Ferdi, Fenerbahçe'ye 2018 yazında gelmişti.

Ferdi Kadıoğlu krizi büyüyor! ile ilgili etiketler Fenerbahçe Hollanda Transfer Ferdi Kadıoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.