Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı!

Oynadığı dönem Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Stephen Appiah, Juventus'un izni olmadan milli takıma gittiği için bu kulübün kendisini gözden çıkardığını söyledi.

2005-2008 yılları arasında Fenerbahçe'de formagiyen ve taraftarın sevgilisi olan Stephen Appiah, katıldığı bir Instagram yayınında Juventus'tan Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı. 2004 Yaz Olimpiyatları için Gana Milli Takımı'na çağrılan Appiah, federasyonun bu daveti Juventus'a ilettiğini ancak yöneticilerin kendisini göndermeye istekli olmadığını ifade etti.

Appiah, "Yöneticiler antrenmandan sonra bana bu konuyu sordular. Ben de düşüneceğimi söyledim. Sözleşmemi kaybetmekten korkuyordum. Ancak gitmeseydim bu kez de ülkemle sorunlar yaşayacaktım. O yüzden bir gün cesaretimi topladım ve milli takıma gideceğimi söyledim" ifadelerini kullandı.

Milli takıma gittikten sonra Juventus'un kendisinin yerine başka bir oyuncuyla anlaştığını belirten Appiah, "Bana neden gittiğimi sorduklarında Juventus için oynamaktan mutlu olduğumu ancak ülkemin her şeyden önce geldiğini söyledim. Döndüğümde sorunlar başladı. Takımdaki yerimi kaybettim. Yeni bir kulüp bulmak zorundaydım. Neyse ki Fenerbahçe ile anlaştım" dedi.

Tercihinden ötürü pişmanlık duymadığını da kaydeden 39 yaşındaki eski futbolcu, "Eğer Gana futbolda bir yerlere geldiyse bunda çok emeğimiz oldu" diye konuştu.

Fenerbahçe'ye transferinin perde arkasını anlattı! ile ilgili etiketler Juventus Fenerbahçe Milli Takım Stephan Appiah
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...