Fenerbahçe'ye Altay Bayındır şoku! Ameliyat olacak...

Fenerbahçe'de Altay Bayındır şoku! Bu sezon iyi bir çıkış yapan genç kaleci için sarı-lacivertli ekip el bileği skafoid kemiğinde kırık olduğunu ve ameliyat kararı verildiğini açıkladı.

Altay'dan Fenerbahçe'ye kötü haber! Sarı-lacivertli ekip genç file bekçisinin antrenman sırasında sakatlandığını açıkladı.

Fenerbahçe'de bu sezon iyi bir çıkış yakalayan Altay Bayındır'a, talihsiz kaza. Sarı-lacivertli ekip tarafından dün gerçekleşen antrenmanın şut çalışması sırasında el bileğinde kırık meydana gelen Altay'ın ameliyat olacağı açıklandı.

FENERBAHÇE RESMİ SİTESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA: 

"Kalecimiz Altay Bayındır, dün gerçekleşen antrenmanın şut çalışması sırasında el bileği travması geçirmiştir.

Acıbadem Hastanesi’nde yapılan kontrol ve MR sonucunda, kalecimizin el bileği skafoid kemiğinde kırık saptanmış olup ameliyat olmasına karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Fenerbahçe'ye Altay Bayındır şoku! Ameliyat olacak... ile ilgili etiketler Süper Lig Altay Bayındır Ameliyat sakatlık Fenerbahçe
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.