Fenerbahçe'de Lens için seferberlik ilan edildi!

Jeremain Lens, sağ arka adalesindeki 1. derece yırtık nedeniyle Osmanlı maçında oynamamıştı. Milli arada tedavisi yapılacak olan Hollandalı yıldızın Alanya karşısında oynaması için seferberlik ilan edildi.

Fenerbahçe’nin bu sezonki yıldızı Jeremain Lens’e adeta nazar değdi. Başarılı futbolcu, Feyenoord mücadelesinde sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Sağlık ekibi, yapılan kontrollerde Lens’in sağ arka adalesinde 1. derece yırtık tespit etmişti.

Yıldız oyuncu bu nedenle Osmanlıspor maçının kadrosuna alınmamış ve tedavisine hemen başlanmıştı. Milli ara, Jeremain Lens için önemli bir şans oldu. Ancak Hollandalı oyuncunun, milli ara sonrası oynanacak ilk lig maçı olan Alanyaspor karşılaşmasına yetişmesi zor. Yine de Advocaat, öğrencisinin bu karşılaşmaya kadar hazır olması için her şeyin yapılmasını istedi.

Sürekli rapor alacak

Tecrübeli teknik adam, Lens’in durumu hakkında sağlık ekibinden her gün bilgi alacak. Advocaat’ın planı, Lens’i Alanya karşısında 11’de olmasa bile, ikinci yarıda sahaya sürmek ve Manchester United ile 20 Ekim Perşembe günü İngiltere’de oynanacak olan Avrupa Ligi mücadelesinde tam anlamıyla hazır hale gelmesini sağlamak.

Fenerbahçe'de Lens için seferberlik ilan edildi! ile ilgili etiketler Jeremain Lens Fenerbahçe
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.