Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus Gaziantep FK maçı öncesi açıklamalarda bulundu: En önemli maçı kaybettik...

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Gaziantep FK'ya konuk olacak. Zorlu mücadele öncesi sarı lacivertlilerin teknik direktörü Jorge Jesus açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge JesusGaziantep FK maçı öncesi konuştu.

''EN ÖNEMLİ ŞEY SAHADAN 3 PUANLA AYRILMAK''

"Zor bir maç olacak. İyi fikirleri olan, iyi oyuncuları olan bir takıma karşı oynayacağız. Zorlukların üstesinden gelmek için en iyi şekilde hazırlandık. Umarım çalıştığımız şeyleri sahaya yansıtabiliriz. Bugün en önemli şey sahadan 3 puanla ayrılmak."

''EN ÖNEMLİ MAÇI KAYBETTİK''

"Dünya Kupası için arada çok iyi hazırlandık. Gerçekten çok iyi çalıştık. Dünya Kupası için verilen aradan sonra, geçen hafta oynadığımız en önemli maçı kaybettik. Ama takımın performansını değerlendirirken sadece bu maça bakmıyorum. 20 küsür maça bakıyorum."

"Biz sahada her zaman daha iyi olmaya çalışıyoruz. Rakiplere saygı duyuyoruz. Ligin zor olduğunu bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz."

''ONA GÜVENİM SONSUZ''

"Samet Türkiye futbolunu, ligini bilen bir oyuncu. Bugünkü rakibe karşı daha önce oynadı. Onların forvetlerini iyi tanıyor. Ona güvenim sonsuz. Biraz daha farklı özellikleri vardı. İyi bir maç çıkartacağına inanıyorum."

 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus Gaziantep FK maçı öncesi açıklamalarda bulundu: En önemli maçı kaybettik... ile ilgili etiketler Gaziantep FK Fenerbahçe Süper Lig Spor Toto Süper Lig Jorge Jesus