Fenerbahçe taraftarı Kiev maçında çılgına döndü! Hakeme yoğun itirazlar fayda etmedi

Jorge Jesus yönetimindeki Fenerbahçe, ilk resmi maçında Dinamo Kiev karşısına çıktı. Sarı-Lacivertliler, 2. Ön Eleme Turu ilk karşılaşmasında Mircea Lucescu’lu Dinamo Kiev’le kozlarını paylaştı. Karşılaşma boyunca çok sert oynayan Kiev, 26 faul yaparken, sadece 3 sarı kart görmeleri tartışmalara neden oldu. Öte yandan maçtan önce yapılan seremonide UEFA'dan alınan izinle Ukrayna Milli Marşı'nın okunması ise taraftarlar tarafından alkışlarla karşılandı.

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk mücadelesinde Dinamo Kiev ile karşı karşıya geldi. Gruplara kalma mücadelesinde önemli bir anlam taşıyan mücadeleye Kiev ekibi çok hızlı başladı.

Fenerbahçe taraftarı Kiev maçında çılgına döndü! Hakeme yoğun itirazlar fayda etmedi

FENERBAHÇE SAKATLAR ORDUSUNA DÖNMEKTEN SON ANDA KURTULDU

Maça çok sert başlayan Dinamo Kiev, 24 dakikada Fenerbahçeli 2 futbolcuyu sakatladı. 2 futbolcu da sağlık ekiplerinden yardım alarak karşılaşmaya devam etti. Maçın hakemine yoğun itirazlarda bulunan sarı-lacivertliler bir sonuç alamadı. Sosyal medyada ise bu olayların ardından ortalık resmen karıştı. Fenerbahçeli taraftarlar maçın hakemini topa tuttu. Fenerbahçeli taraftarlar, "Maç başından beri bu kaçıncı sakatlık! Yeter...'' şeklinde yorumlar yaptı. Öte yandan Dinamo Kiev'li futbolcular, maç boyunca Fenerbahçeli futbolculara karşı 26 faul yaparken, sadece 3 sarı kart görmeleri de tartışmalara neden oldu.

Fenerbahçe taraftarı Kiev maçında çılgına döndü! Hakeme yoğun itirazlar fayda etmedi - Resim : 2

MAÇ ÖNCESİ UKRAYNA ULUSAL MARŞI OKUNMASI ALKIŞLARA YOL AÇTI

Dinamo Kiev ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşma öncesinde UEFA’dan alınan özel izinle statta Ukrayna Ulusal Marşı okundu. Marşın ardından statta yer alan bütün taraftarlar alkışladı.

Fenerbahçe taraftarı Kiev maçında çılgına döndü! Hakeme yoğun itirazlar fayda etmedi ile ilgili etiketler Fenerbahçe Dinamo Kiev UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçı
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.