Fenerbahçe duyurdu: Yıldız isim futbolculuk kariyerini noktalıyor!

Fenerbahçe'ye devre arasında kiralık olarak transfer olan Leonardo Bonucci, aktif futbolculuk kariyerini sonlandırma kararı aldı. Sarı-Lacivertliler de, İtalyan oyuncunun İstanbulspor maçı sonrasında emekliliğe ayrılacağını duyurdu.

Fenerbahçe'ye devre arasında kiralık olarak transfer olan Leonardo Bonucci, aklif futbolculuk kariyerini sonlandırma kararı aldı. Sarı lacivertliler de, İtalyan oyuncunun İstanbulspor maçı sonrasında emekliliğe ayrılacağını duyurdu.

SARI-LACİVERTLİ FORMA HEDİYE EDİLDİ

Fenerbahçe'nin İstanbulspor ile oynayacağı maç için Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı son antrenman öncesinde teknik direktör İsmail Kartal ve futbolcularla bir araya gelen Bonucci'ye, tüm takımın imzaladığı sarı-lacivertli forma hediye edildi.

Fenerbahçe duyurdu: Yıldız isim futbolculuk kariyerini noktalıyor!

''TEKRAR HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Takım adına teşekkür konuşması yapan Mert Hakan Yandaş, "Lider bir adamın nasıl olması gerektiğini ben şahsım adına onda çok kez gördüm. Saha içi ve saha dışında her zaman takımın yanında olduğu için ona çok teşekkür ediyorum. Bizler ve Fenerbahçe taraftarları; o burada bizimle olduğu için çok şanslı, tekrar her şey için teşekkürler" dedi.

''KARİYERİMİ BİR KUPAYLA BİTİRMEK İSTİYORUM''

37 yaşında futbolculuk kariyerini noktalama kararı alan Leonardo Bonucci de, "Bu harika ailenin bir parçası olmak benim için bir zevkti. Saha içinde ve saha dışında en iyimi göstermeye çalıştım ama en önemlisi yarın son savaşımızı vereceğiz. Kariyerimi bir kupayla bitirmek istiyorum ve yarın şampiyon olmak için bir şansımız var. Herkese teşekkür ediyorum" sözlerini sarf etti.

Fenerbahçe duyurdu: Yıldız isim futbolculuk kariyerini noktalıyor! ile ilgili etiketler Fenerbahçe Leonardo Bonucci
GÜNÜN VİDEOSU

Marmaray'da büyük kavga! Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu

İstanbul'da bayramın son günü Marmaray Sirkeci Durağı’nda trenin içinde vatandaşlar arasında iddiaya göre bir çiftin öpüşmesi nedeniyle çıkan tartışma sonucunda ortalık savaş alanına döndü.