Felaket Tellalı Onur Akay hastaneye kaldırıldı!

Ünlülerin ölüm ve hastalık haberlerini sosyal medya hesabından herkese duyuran Felaket Tellalı lakaplı Onur Akay bu kez kendisi hastenelik oldu. Akay'ın sağlık durumunu kardeşi Orçun Akay açıkladı.

En son Bülent Ersoy ve Yılmaz Morgül'ün hastaneye kaldırıldığını sosyal medya hesaplarından duyuran Felaket Tellalı lakaplı ses sanatçısı Onur Akay'ın, bu sefer kendisi hastanelik oldu.

42 DERECE ATEŞLE YOĞUN BAKIMA ALINDI!

Dün terleme ve ateş nedeni ile doktora giden Onur Akay'a, önce ağır soğuk algınlığı teşhisi konuldu ve tekrar evine döndü. Sabaha karşı yüksek ateş, bilinç bulanıklığı ve tansiyon düşüklüğü nedeni ile evinde baygınlık geçiren Onur Akay, ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Kardeşi Orçun Akay'dan öğrenilen bilgiye göre, 42 derece ateşle yoğun bakımda tedavi altına alınan sanatçıya, zatürre başlangıcı teşhisi konuldu.

8590758

ÇEKİMLERİ ERTELENDİ!

Cicişler lakabı ile tanınan Esra ve Ceyda kardeşlerle 'Duyduk Duymadık Demeyin' isimli bir magazin programına başlayacak olan Onur Akay'ın, çekimler için bu hafta Ankara'ya gideceği, ancak rahatsızlığı nedeni ile belli bir süre çekimlerin ertelendiği öğrenildi.

Felaket Tellalı Onur Akay hastaneye kaldırıldı! ile ilgili etiketler Onur Akay Hastane felaket tellalı orçun akay