Feci olay kamerada! Balkondan sarkan bebek 3. kattan düştü

Denizli'de apartmanın üçüncü katındaki balkondan sarkan 2 yaşındaki bebek 12 metre yükseklikten beton zemine düştü. Talihsiz bebek, bir vatandaşın yaptığı kalp masajıyla hayata döndürülerek hastaneye kaldırıldı. Bebeğin düşme anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Feci olay, Denizli'nin Altıntop Mahallesi'nde meydana geldi. 4 katlı apartmanın 3 üçüncü katında oturan Afganistan uyruklu Nimal-Amine Ahmedi çiftinin bebeği Ali Ahmedi, balkondan sarkarken dengesini kaybetti. 12 metreden kaldırımda yürüyen bir kadının önüne betona düşen bebeği görenler yardıma koştu.

Bebeğin beton zemine düşme anı ise bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Bebeğin düştüğü anda çevredeki toplanırken, Çurku'nun zaman kaybetmeden kalp masajı yaptığı görüldü.

Sağlık ekipleri çağırılırken, yardıma koşanlardan esnaf Alptürk Çurku, yerdeki bebeği kontrol edince kalbinin atmadığını fark etti. Çurku, bebeğe kalp masajı yaparak tekrar hayata döndürdü. Olay yerine ulaşan acil sağlık ekibi, bebeği ambulansla Denizli Devlet Hastanesi'ne götürdü. Bebeğin sağlık durumunun ağır olduğu ve yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

Feci olay kamerada! Balkondan sarkan bebek 3. kattan düştü

"BALKONDAN SÜREKLİ SARKIYORLARDI"

Bebeği tekrar hayata döndüren Alptürk Çurku, "Benim işyerim apartmanın karşısında. Çocuklar balkondan sürekli sarkıyorlardı. Daha önce de uyardık. Birden düştüğünü gördüm. Hemen yardıma koştum. Kalbinin ve nabzının atmadığını fark edince, kalp masajı yaptım. Sonra bebek nefes almaya başladı" dedi.

İHA

Feci olay kamerada! Balkondan sarkan bebek 3. kattan düştü ile ilgili etiketler Denizli Bebek balkondan düşme düşme anı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...