Fatih Portakal'dan, Özgür Özel'e Muharrem İnce resti: Oy vermem

Gazeteci Fatih Portakal, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı iddia edilmesinin üzerine CHP'ye oy vermeyeceğini söyledi.

Gazeteci İsmail Saymaz, CHP'nin Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması için teklif götürdüğünü iddia etti. Saymaz, İnce'nin iddiaları doğruladığını söyleyip, "Ben muhalefetin elindeki kalelerin AK Parti’nin eline gitmesini istemem. Buna gönlüm razı olmaz. Bu bakımdan iş birliği önerisine açığım." dediğini aktardı.

CHP'YE İZMİR RESTİ: OY VERMEM

Gelişmeleri canlı yayınında değerlendiren gazeteci Fatih Portakal, İzmir seçmeni olarak bahse konu iddiaların gerçekleşmesi durumunda CHP'ye oy vermeyeceğini söyledi.

Portakal, "Muharrem Bey, olmayan şeyleri söyleyen bir insan, kendisine güvenmiyorum" dedi.

PORTAKAL KONUYA İLİŞKİN ŞUNLARI SÖYLEDİ:

"Ben İzmir seçmeniyim, kendisine güvenmiyorum. Bu mesajlarımda bile var. Olmayan şeyi söyleyen bir insan. AK Partili adaya zaten vermem de başkasına veririm."

Fatih Portakal'dan, Özgür Özel'e Muharrem İnce resti: Oy vermem ile ilgili etiketler Fatih Portakal Özgür Özel Muharrem İnce CHP İzmir İzmir Büyükşehir Belediyesi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."