Fatih Arda İpçioğlu, Kayakla Atlama Dünya Kupası'nda 9. kez finale yükseldi

Kayakla Atlama Dünya Kupası'nda milli sporcu Fatih Arda İpçioğlu, Dünya Kupası'nın Almanya Titisee-Neustadt ayağında 9. kez finale kalma başarısı gösterdi. "Uçan Türk" lakaplı Fatih Arda İpçioğlu'nun Almanya'daki final müsabakası yarın saat 18.15'te başlayacak.

Almanya'da Kayakla Atlama Dünya Kupası'nın Titisee-Neustadt ayağında elemelerde milli sporcu Fatih Arda İpçioğlu, finale kaldı.

Türkiye Kayak Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Fatih Arda İpçioğlu, Almanya'da tarihi bir atlayış daha sergiledi.

Fatih Arda İpçioğlu, 114 metrelik atlayışıyla Dünya Kupası'nda 9. kez finale kaldı.

Dünya Kupası'nda mücadele eden bir diğer milli sporcu Muhammet İrfan Çintimar ise 93,5 metre atlayarak yarışı tamamladı.

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, sporcuları başarısından dolayı kutlarken, final yarışında da Fatih Arda İpçioğlu'na başarılar diledi.

Fatih Arda İpçioğlu'nun Almanya'daki final müsabakası yarın saat 18.15'te başlayacak.

Fatih Arda İpçioğlu, Kayakla Atlama Dünya Kupası'nda 9. kez finale yükseldi ile ilgili etiketler Kayakla Atlama kayak Fatih Arda İpcioğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.