Farklı okullardan 30 kişi hastaneye kaldırıldı!

Batman'ın Sason ilçesinde farklı okullarda 30’dan fazla öğrenci ve öğretmen yemek yedikten sonra gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Batman'da bazı okullarda öğrenci ve öğretmenlere servis edilen bozuk yemekler dehşet saçtı.

YEMEK YEDİKTEN SONRA FENALAŞTILAR

Edinilen bilgilere göre, Batman'ın Sason ilçesi Derince Köyü İlkokulu'nda öğrenim gören 18 öğrenci ve 2 öğretmen ile ilçedeki bazı okullarda öğrenim gören 20’den fazla öğrenci ve öğretmende, yemek yedikten bir süre sonra mide bulantısı ve baş dönmesi şikayeti başladı.

ZEHİRLENEN ÖĞRENCİLER HASTANEYE KALDIRILDI

Gıda zehirlenmesi şüphesiyle Sason Devlet Hastanesi'ne kaldırılan öğrenciler burada tedavi altına alındı. Serum tedavisi uygulanan öğretmen ve öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Farklı okullardan 30 kişi hastaneye kaldırıldı! ile ilgili etiketler Zehirlenme Okul Gıda Batman Öğrenci Öğretmen Hastane bozuk
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.