Falezlerde dehşet! Eşini zorla arabaya bindirip gaza bastı...

Antalya'da cesetleri el ele bulunan Yavuzhan Gebeloğlu ve eşi Gizem Şolpal çiftinin falezlerde tartıştığı, Gebeloğlu'nun eşini saçlarından tutarak arabaya bindirdiği ve aracı ölüme sürdüğü ortaya çıktı

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde, 1.5 ay önce kıyılan nikâhla hayatlarını birleştiren ve düğün hazırlığı yapan genç çiftin tartışması trajediyle bitti.

Olay, önceki akşam saatlerinde Şirinyalı Mahallesi Eski Lara Yolu’nda meydana geldi. Araçla falezlerin yanındaki boş araziye giden 19 yaşındaki Yavuzhan Gebeloğlu ve 20 yaşındaki eşi Gizem Şolpal, belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Olayın büyümesi üzerine genç kadın araçtan indi ve uzaklaşmak istedi.

İddiaya göre bunun üzerine Gebeloğlu saçından tuttuğu eşini sürükleyerek araca bindirdi ve direksiyona geçti. Ardından da otomobili hızla falezlerden denize doğru sürdü.

50 metre yükseklikten uçan otomobil, kayalıklara çakıldıktan sonra denize düştü. Olay yerine hemen sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik yardımıyla bölgeye giden ekipler, karanlık sulardan çıkardığı otomobilde 2 gencin cansız bedenine ulaştı.

İKİNCİ EVLAT ACISI

Yavuzhan Gebeloğlu’nun, eski MHP Kepez İlçe Başkanı Fatih Gebeloğlu’nun oğlu olduğu, eski başkanın 14 ay önce de diğer oğlu 24 yaşındaki Asilcan Gebeloğlu’nu kaybettiği öğrenildi. Cenazeleri almaya giden acılı baba, “Yakında düğünlerini yapacaktık. Ama olmadı. Bir yılda iki acıyı yaşadık. Dayanacak gücüm yok artık” dedi.

Falezlerde dehşet! Eşini zorla arabaya bindirip gaza bastı... ile ilgili etiketler Haber