"Eylem Tok davasını alır mısınız?" sorusuna avukat Ersan Şen'den tepki çeken yanıt: Şartlarda anlaşırsak olur

Avukat Ersan Şen, katıldığı bir televizyon programında "Eylem Tok davasını alır mısınız?" sorusuna verdiği yanıtla şaşkına çevirdi. Ünlü avukata açıklaması nedeniyle tepki yağıyor. Kahramanmaraş merkezli depremde 51 kişinin hayatını kaybettiği Furkan Apartmanı davasında duruşma sırasında tutuklanmama güvencesi ve kırmızı bültenin kaldırılmasını isteyen firari sanıkların avukatı Şen, depremde hayatını kaybedenlerin yakınları tarafından "Sattın bizi aşağılık köpek" sözleriyle tepki görmüştü.

Avukat Ersan Şen, katıldığı bir televizyon programında "Eylem Tok davasını alır mısınız?" sorusuna verdiği yanıtla şaşkına çevirdi. Ünlü avukata açıklaması nedeniyle tepki yağıyor. İşte detaylar...

Avukat Ersan Şen, Kübra Par'la Farklı Açılar programına konuk oldu. Programda İstanbul'da 1 Mart'taki kazada Oğuz Murat Aci'nin ölümüne neden olan 17 yaşındaki Timur Cihantimur ve onu yurt dışına kaçıran annesi Eylem Tok'un ABD'de yakalanması programda masaya yatırıldı. 

"ŞARTLARDA ANLAŞIRSAK OLUR''

Par'ın "Eylem Tok gelse davasını alır mısınız?" sorusu üzerine Şen "Şartlarda anlaşırsak olur" yanıtını verdi.

Par'ın "teklif geldi mi?" sorusuna ise Şen "Yok, hayır. Beni imam gibi düşünün. 81 ildeki birçok dosya benim önümden geçer" dedi. 

"Eylem Tok davasını alır mısınız?" sorusuna avukat Ersan Şen'den tepki çeken yanıt: Şartlarda anlaşırsak olur ile ilgili etiketler Ersan Şen
GÜNÜN VİDEOSU

MSB duyurdu! Irak ve Suriye'de PKK'ya ağır darbe: 10 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Irak’ın kuzeyindeki Gara ve Pençe Kilit bölgelerinde tespit edilen 5 PKK’lı terörist ile Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde belirlenen 10 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirildiğini duyurdu.