Evli adamın sevgilisiyle İtalya kaçamağı pahalıya patladı!

Evli İngiliz adamın sevgilisi ile İtalya kaçamağı pahalıya patladı. Eşine iş seyahatinde olduğu yalanını söyleyen adam ülkeye döndüğünde Koronavirüs'e yakalandığını öğrendi. Her şeyi itiraf eden adamın aldatılan eşi ise karantinada.

Karantina ve sosyal izolasyon dinlemeden evlilik dışı ilişkisini yürütme kararı alan 30'lu yaşlardaki İngiliz bir adam, sevgilisiyle yaptığı İtalya kaçamadığı nedeniyle Koronavirüs'e yakalandı. Karısına iş gezisinde olduğunu söyleyen adamın yalanı kısa sürdü. Aldatan koca, eve döndüğünde Koronavirüs belirtileri göstermeye başladı.

Doktorlara her şeyi itiraf etmek zorunda kalan adam, eşinin bu durumdan haberinin olmadığı ve onu iş gezisinde sandığını söyledi. The Sun'da yer alan habere göre, adamın durumunun iyi olduğu ve muhtemelen iyileşeceği bildirildi.

'BÜYÜK PANİK İÇİNDE'
Yetkililerden yapılan açıklamada, 'Kaçamak için iyi bir bahane uydurmuştu ama virüsü hesaba katmadı. Uçuşlar iptal edilmeden önce eve dönebildiği için şanslı. Şu an büyük bir panik içinde ama sağlığından çok kaçamağı hakkında endişe duyuyor' ifadeleri kullanıldı.

Sevgilisinin adını vermeyen adamın karısı ise, İngiltere'deki evinde kendini karantinaya aldı.

Evli adamın sevgilisiyle İtalya kaçamağı pahalıya patladı! ile ilgili etiketler İtalya kaçamak