Esra Erol'dan çirkin Cemile Karaca paylaşımı! Sevenleri bile tepki gösterdi...

Esra Erol'da programıyla gündeme gelen Cemile Karaca'nın davranışları tüm Türkiye tarafından konuşuluyor. Sinir hastası olduğu belli olan Cemile'nin reytinglere kurban gitmesi tepki çekerken Esra Erol'un Cemile paylaşımı şaşırttı. Esra Erol'un genç kadını tedavi ettirmek yerine yaptığı bir paylaşım sevenlerini bile kızdırdı. İşte o paylaşım...

Türkiye Cemile Karaca olayını konuşuyor. ATV kanalında yayınlanan Esra Erol'da programı Cemile'nin hikayesini sosyal medya hesaplarından pazarlıyor. 

Ancak izleyen herkesin yüreği Cemile için sızlıyor. Sinir hastası olduğu ayan beyan ortada olan Cemile, günlerdir reyting için ATV stüdyolarında tutuluyor.

Canlı yayınla Türkiye'ye afişe edilen kadın, hastanede olması gerekirken Esra Erol'da programının eğlence malzemesi oldu. Bu da yetmezmiş gibi Esra Erol'dan kendi sevenlerini bile kızdıran bir 'Cemile' paylaşımı geldi. Bu paylaşım Esra Erol'un ne merhametine, ne yüreğine, ne aklına ne de ekranlardaki deneyimine yakışmadı.

 Esra Erol'dan çirkin Cemile Karaca paylaşımı! Sevenleri bile tepki gösterdi...

İşte Esra Erol'un o paylaşımı ve bir kadının ekranda düşürüldüğü durum:

ESRA EROL CEMİLE KARACA OLAYI NEDİR?

İsmi Cemile Karaca... 4 yıl önce görücü usulüyle Ramazan Karaca ile evlendi. Bu evlilikten 2 çocuğu oldu. Çocukların her ikisi de çok küçük. Kocası Ramazan ve onun ailesi tarafından evden konulan Cemile Karacak anne evine 2 çocukla döndü. Ancak ne Cemile'nin ne de annesinin onlara bakacak maddi gücü yok. Sadece mevzu para da değil. Cemile Karaca ağır bir depresyonda ve ağır bir sinir krizi geçiriyor.

"HER KAVGADA ÇÖP POŞETİ GİBİ KAPIYA KOYDULAR"

Cemile Karaca'nın yaşadıkları tam bir dram. Eşi Ramazan Karaca ne zaman kavga etseler, onun deyimiyle Cemile'yi çöp poşeti gibi kapıya koymuş.

Son kavgalarında Cemile eşinin başına bardak fırlatmış. Kavga sonrası eşi evden kovmuş 2 çocuğu ile Cemile annesinin yanına sığınmış. Cemile'nin ne çocuklarına bakacak maddi gücü ne de psikolojik durumu var. ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına gelme sebebi de işte bu durum. Boşanmak için geldiği kanalda, tam bir reyting kaynağı olduğu keşfedildi. İşte ekrandaki dramı da bununla başladı.

KAYINVALİDESİ CANLI YAYINA BAĞLANIR BAĞLANMAZ KRİZ GEÇİRDİ

Cemile Karaca canlı yayına konuk olduğu ilk günden ağır bir sinir krizi geçirdiğini ayan beyan ortaya koydu. Ne sağlıklı düşünebiliyordu, ne kendini kontrol edebiliyordu. İlk canlı yayında kayınvalidesi ve kayınpederi canlı yayına bağlandı. Cemile onlar daha ağzını açmadan krize girip ekrana saldırdı. Genç kadının ruhsal halinin perişan olduğunu görmek için o yayın yeterliydi. Ama reyting için Cemile Karaca ekranda tutulmaya devam edildi. "Türkiye Cemile'yi konuşuyor" denilerek genç kadının içinde bulunduğu buhrandan reyting devşirildi. Bardağı taşıran son damla da Esra Erol'dan geldi.

Esra Erol'dan çirkin Cemile Karaca paylaşımı! Sevenleri bile tepki gösterdi... - Resim : 2

ESRA EROL'UN CEMİLE PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKTİ

Esra Erol'un takipçilerinin ve sevenlerinin gönlündeki yeri merhametinden gelir. Deneyimli sunucu yaptığı programla bir çok kez sessiz kadınların dertlerine derman olmuş bir isim. Cemile Karaca mevzusunda ise bambaşka bir Esra Erol çıktı karşımıza. Cemile'nin sağlıksız ruh halinin farkında olan Esra Erol "Cemile'yi tutabileceğime garanti vermiyorum" diyerek aslında herşeyin farkında olduğunu daha ikinci günden ortaya koymuştu.

ESRA EROL: PAPATYA ÇAYI İÇİP SAKİNLEŞMESİNİ BEKLEDİĞİM BÜNYEM

Ünlü sunucu Cemile Karaca'nın 'sinir krizi' geçirdiği anlardan derlenen bir shortunu Youtube hesabından paylaştı. Cemile'nin en "deli" hallerinin özeti olan bu görüntüleri de "Papatya çayı içip sakinleşmesini beklediğim bünyem" diyerek paylaştı.

Cemile'nin sinir hastası olduğu ayan beyan belliyken bir de bunun üzerinden 'mizah" yapması Esra Erol'un sevenlerinin bile tepkisini aldı. Açıkçası biz de Esra Erol'un ne merhametine ne yüreğine ne deneyimine bunu yakıştıramadık. Esra Erol'a düşen Cemile'yi ilk günden tedaviye göndermek olmalıydı.

Kaynak: İnternetHaber

Esra Erol'dan çirkin Cemile Karaca paylaşımı! Sevenleri bile tepki gösterdi... ile ilgili etiketler Esra Erol ATV Twitter Instagram cemile karaca proğram paylaşım
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.