Eski kocası ve yeni sevgilisine, eski sevgilisini öldürttü

4 Aralık tarihinde Adana'da başından ve boynundan vurulmuş olarak bulunan Serdar Ağırağaç'ın, eski sevgilisi Emine T.'nin eski kocası ve yeni sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Ağırağaç'ın ayrıldığı sevgilisi Emine T.'yi takibe aldı. Bir iş yerinde yönetici asistanı olarak çalışan Emine T.'nin, 17 yıl önce perdecilik yapan 41 yaşındaki Osman Ç. ile evlendiği ve bu birliktelikten 1 kız 1 de erkek çocuğu olduğu tespit edildi. Maddi sıkıntılar yüzünden 5 yıl önce eşinden boşanan Emine T.'nin, iddaa bayisi olan Serdar Ağırağaç ile tanıştığını ve nikahsız olarak onunla yaşamaya başladığını öğrenen polis soruşturmayı genişletti.

ESKİ KOCASINA VE YENİ SEVGİLİSİNE 'BENİ TEHDİT EDİYOR' DEDİ.

Bir süre ilişki yaşadığı Ağırağaç'tan ayrılan Emine T.'nin, bu kez sosyal medya üzerinden tanıştığı 2 çocuk babası Nihat Y. ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Terk edilmeyi hazmedemeyen Ağırağaç ise, Emine T.'ye, "Geri dön yoksa seni ve çocuklarını öldürürüm" dedi. Çocuklarına zarar geleceğinden korkan Emine T. durumu eski eşi Osman Ç. ve beraber yaşadığı Nihat Y.'ye anlattı.

s-2f65dbd698f2cdeafdcb88386e4f9c15bcda1a6a

YENİ SEVGİLİSİNE ESKİ SEVGİLİSİNİ 'AĞABEYİ' OLARAK TANITTI.

Emine T. yeni sevgilisi Nihat Y.'ye eski sevgilisi Ağırağaç'ı ağabeyi olarak tanıtıp kendini ölümle tehdit ettiğini anlattı. Bunun üzerine eski koca ile yeni sevgili, eski sevgilinin peşine düştü. Kısa süre sonra Osman Ç., beraberindeki 23 yaşındaki İhsan B. ve 26 yaşındaki Gökhan K. ile Ağırağaç'ı buldu.

Eski koca daha sonra, Nihat Y.'yi arayarak "Ağırağaç elimizde"dedi. Bunun üzerine Nihat Y. eski kocaya, Ağırağaç'ı merkez Seyhan İlçesi Hadırlı Mahallesi'ndeki adrese getirmesini söyledi. Verilen adrese getirilen Serdar Ağırağaç, Nihat Y. ve Abdülhalim A. tarafından dövüldü. Zanlıların elinden kaçmaya çalışan Ağırağaç, Nihat Y. tarafından boynundan ve başından tabancayla vurularak öldürüldükten sonra boş araziye atıldı.

s-a8615fe05a885224e308d668c41d51eac9c2727e

ESKİ KOCA KAYIP, YENİ SEVGİLİ HAPİSHANEDE

Emine T. ve Nihat Y. ile birlikte 7 kişi gözaltına alınırken, eski koca Osman Ç. kayıplara karıştı. Katil zanlısı Nihat Y., "Emine, ölen Serdar'ı bana ağabeyi olarak tanıttı. Yaptığım araştırmada benden önceki sevgilisi olduğunu öğrendim. Emine'yi tehdit ettiğini öğrendim. Boşandığı eşi Osman, Serdar'ı bulunca bana getirdi. Tartıştık ve kaçmaya çalışınca vurdum" diye konuştu.

İşlemleri tamamlanan zanlılardan Nihat Y. tutuklanırken, Emine T.'ye ev hapsi verildi. Gözaltındaki diğer 5 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

s-dc07996b5b503b7b2fd115929eacd2d11f68e441

Eski kocası ve yeni sevgilisine, eski sevgilisini öldürttü ile ilgili etiketler Adana cinayet