Eski Furkan Vakfı Başkanı Kuytul'un eşi PKK'lılara misafir oldu!

Alparslan Kuytul'un eşi Semra Kuytul'un, PKK'lılar ile iş birliği yaptığı ortaya çıktı. Ağrı'da tutuklu eşini ziyaret etmek için dün Van'a gittiği belirlenen Semra Kuytul'u, terör örgütü ile bağlantıları nedeniyle kamu görevinden alınan Melik Çetin'in karşıladığı ve evinde misafir ettiği belirlendi. Çetin'in eşi de PKK'ya üye olmak suçundan belediye başkanlığı görevinden alınmıştı.

Eski Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı Yöneticisi Alparslan Kuytul, iş insanı Koray Sarısaçlı'nın kaçırıldığı iddiasına ilişkin soruşturma kapsamında geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı.

KUYTUL'UN EŞİNİ PKK'LILAR KARŞILADI

Gelişme sonrasında Kuytul'un eşi Semra Kuytul'un, Ağrı Patnos L Tipi Cezaevi'ndeki kocasını ziyaret etmek için dün Van'a gittiği belirlendi.

Semra Kuytul'un, havalimanından PKK bağlantıları nedeniyle kamu görevinden alınan Melik Çetin tarafından karşılandığı ve misafir edilmek üzere konutuna götürüldüğü ortaya çıktı.
Melik Çetin, 'silahlı terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütü propagandası yapmak' suçlarından 9 yıl 22 gün hapis cezasına çarptırılan, Erciş Eski Belediye Başkanı HDP'li Yıldız Çetin'in kocası olarak da tanınıyor.

KİRLİ İŞ BİRLİĞİ DEŞİFRE OLDU

Geçmişte birçok kez Türk Silahlı Kuvvetlerinin terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonları hedef alan ve TSK'yı 'katliam yapmakla' itham eden Alparslan Kuytul, HDP'nin özyönetim taleplerine de sıcak baktığını ifade etmişti. Semra Kuytul'un Van'da otel yerine Melik Çetin'in evinde konaklaması kirli iş birliğini gözler önüne serdi.

Eski Furkan Vakfı Başkanı Kuytul'un eşi PKK'lılara misafir oldu! ile ilgili etiketler PKK furkan vakfı
GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.