Eski eşinin yasak aşkına açtı ağzını yumdu gözünü!

Geçtiğimiz haftalarda İbrahim Kutluay ile yollarını ayıran Demet Şener, hedef tahtasına eski eşinin yasak aşkı Edvina Sponza'yı koydu.

İbrahim Kutluay ile çekişmeli boşanma sürecini geride bırakan Demet Şener, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Mağazaları gezip alışveriş yapan Şener, gazetecilerin sorularını ayaküstü yanıtladı.

“HER ŞEY DAHA YENİ BAŞLIYOR”

Şener’e İbrahim Kutluay’dan boşandıktan sonra yaptığı “Her şey daha yeni başlıyor” açıklaması hatırlatıldı.

Bu konu hakkında konuşmayacağını söyleyen Şener, “Yargıtay süreci devam edecek. Şu an kesinleşen tek şey boşanmamız” dedi. Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın kendisini aldattığı Edvina Sponza’yı kastederek “Bu Yargıtay süreci hanımefendiye karşı mı?” diye soran bir gazeteciye “Hanımefendi diyemeceğim ben! Diğer kadına karşı yargı süreci devam edecek” diye yanıt verdi.

"ELİMDEKİ KANITLAR KESİN"

Şener, olayların başından itibaren Kutluay ve Sponza’nın sessizliğini korumasıyla ilgili “Bir insanın konuşacak şeyi varsa konuşur, yoksa konuşmaz. Elimdeki kanıtlar kesindir. “Ben yaptım, hatalıyım” demek erdemdir” dedi.

Eski eşinin yasak aşkına açtı ağzını yumdu gözünü! ile ilgili etiketler Demet Şener İbrahim Kutluay edvina sponza
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.