Eski damadı usta oyuncu Necla Nazır'ın kapısına dayanıp tehditler savurdu! Silah sesi mahalleyi ayağa kaldırdı

1976 - 2007 yılları arasında evli kalan Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur ile 2019 yılında anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi Taner Şafak arasındaki sular durulmuyor. Taner Şafak, Necla Nazır’ın evini bastı, kapıları tekmeledi, tehditler savurdu... Karakola gidip şikayetçi olan usta oyuncu, “Eski damadım ‘Seni öldüreceğim’ diye tehdit etti. Silah sesi de duydum” dedi. İşte detaylar...

Sanat dünyasının iki ünlü ismi şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır'ın tek çocuğu olan 33 yaşındaki müzisyen Tuğçe Tayfur, kendisi gibi müzisyen olan Taner Şafak ile evlenmiş, 2019 yılında ise boşanmıştı. Çiftin oğullarının velayeti Tuğçe Tayfur'da kalırken mahkeme, Şafak'ın bin dolar nafaka ödemesine hükmetmişti.

Eski damadı usta oyuncu Necla Nazır'ın kapısına dayanıp tehditler savurdu


NAFAKANIN İNDİRİLMESİNİ TALEP ETMİŞTİ

Şafak, bir süre önce Aile Mahkemesi'ne başvurarak 4 yaşındaki çocuğu için aylık ödediği bin dolar iştirak nafakasının 2 bin liraya indirilmesini talep etmişti.

KARAKOLLUK OLDULAR!

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre; Eski karı-koca arasında yeni bir kriz çıktı. Bu sefer Tayfur'un annesi Yeşilçam'ın usta oyuncularından Necla Nazır, eski damadıyla karakolluk oldu.


Eski damadı usta oyuncu Necla Nazır'ın kapısına dayanıp tehditler savurdu


'SİZİ ÖLDÜRECEĞİM'


Nazır, torunu babaannesi ve dedesini görmek isteyince eski damadı Şafak'ı arayıp durumu bildirdi. Ancak eski damat, müsait olmadığını, gelemeyeceğini söyledi. Nazır da, eski dünürlerini arayacağını ve torunları ile görüşmesini isteyeceğini söyledi. Bu konuşmadan sonra Taner Şafak, çıldırmış vaziyette Nazır'ın oturduğu daireye geldi ve kapıyı tekmelemeye başladı. Eski damat, "Siz kimsiniz, sizi öldüreceğim" diyerek bağırmaya başladı. İddiaya göre o sırada silah patlama sesi de duyuldu.

Eski damadı usta oyuncu Necla Nazır'ın kapısına dayanıp tehditler savurdu! Silah sesi mahalleyi ayağa kaldırdı

NECLA NAZIR SOLUĞU KARAKOLDA ALDI

Korkuya kapılan Nazır, önce polisi ardından kızını aradı. Tayfur, eski eşini arayarak annesinin ikametinden gitmesi için ikna etmeye çalıştı. Tehditlerine devam eden eski damat, olay yerinden ayrıldı. İfade vermeye emniyete giden Nazır, Taner Şafak'tan şikayetçi oldu.

Eski damadı usta oyuncu Necla Nazır'ın kapısına dayanıp tehditler savurdu! Silah sesi mahalleyi ayağa kaldırdı

'ÇOCUĞUM AĞLIYORDU ENDİŞEYE KAPILDIM'

Olayla ilgili ifadesi alınan Taner Şafak şunları söyledi: "Telefonda çocuğumun ağlama sesini duydum. Bir şey oldu endişesi ile oraya gittim. Silah kullanmadım, kapıyı sert vurduğum için sesleri karıştırmış olabilirler. Suçlamaları kabul etmiyorum."

Taner Şafak hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

 

Eski damadı usta oyuncu Necla Nazır'ın kapısına dayanıp tehditler savurdu! Silah sesi mahalleyi ayağa kaldırdı ile ilgili etiketler Ferdi Tayfur mahkeme soruşturma Savcılık Kavga necla nazır tuğçe tayfur Taner Şafak