Eski bakan Recep Akdağ'ın oğlu evlendi!

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın oğlu Muhammed Akdağ,Gülşah İstif ile dünyaevine girdi. Eski bakanın oğlu Fatih Sultan Mehmed'in hayatını kaybettiği alanda düzenlenen 'Kayı Düğünü' ile evlendi.

Gebze Hünkar Çayırı’nda düzenlenen düğün törenine TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve çok sayıda AK Partili vekil de katıldı. Tören için davetlilere üzerinde at ve otağ resmi bulunan davetiyeler gönderilmişti. Davetiyede, konuklara düğünle ilgili şu bilgiler verilmişti:

Eski bakan Recep Akdağ'ın oğlu evlendi!

13. Yüzyıl Kayı Boyu döneminden ilham alarak düzenlediğimiz oba düğünümüz çayırda, açık havada ve şenlikler eşliğinde yapılacak. Çadırlarda, yer minderlerinde ve alçak iskemlelerde oturacağız. At binip ok atacağız. Rahat kıyafetler tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz döneme uygun kıyafetlerle de katılabilirler.”

Eski bakan Recep Akdağ'ın oğlu evlendi! ile ilgili etiketler eski bakan Recep Akdağ oğlu evlendi
GÜNÜN VİDEOSU

Yaşar Alptekin, camide vaaz verdiği anları sosyal medya hesabında yayınladı

İslamiyet’e yöneldikten sonra bambaşka biri olarak yıllar sonra karşımıza çıkan eski manken, oyuncu ve dansçı Yaşar Alptekin, Eminönü'ndeki Marputçular Camii'nde cemaate vaaz verdi. Cemaate hayatındaki değişimden bahseden Alptekin anne ve babasının hayır duası sayesinde İslamiyet ile şereflendirildiğine dikkat çekti.