Eşinin yüzüne tükürüp darp etmişti! Kapısına dayanıp bıçak çekti

Şişli’de bir kişi, evliliklerindeki sorunları konuşmak için iş yerine gelen eşini, müşterilerin gözü önünde yüzüne tükürüp darp etti. Uzaklaştırma kararı alan koca, akşam eşinin evine giderek bıçakla tehdit etti. Kocanın eşline saldırdığı anların görüntüsü ortaya çıktı.

Koca şiddeti İstanbul'un ilçesi Şişli'de yaşandı. Evliliklerinde sorun yaşayan Mahteri B., kocası Ahmet B. ile konuşmak için işlettiği çay ocağına gitti.

Eşini karşısında gören Ahmet B. önce eşine hakaret etti, sonra da müşterilerin gözü önünde eşinin yüzüne tükürerek darp etti.

Çevredekilerin araya girmesiyle Ahmet B. eşi Mahteri B.’yi bıraktı. Yaşanan olay sonrasında polise giden kadın, eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldı.

Uzaklaştırma kararına rağmen Ahmet B. dün akşam saatlerinde eşinin evine giderek hakaretler savurup bıçakla tehdit etti.

İHA

Eşinin yüzüne tükürüp darp etmişti! Kapısına dayanıp bıçak çekti ile ilgili etiketler İstanbul kadına şiddet koca şiddeti

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.