Eşini Annesine Tercih Eden 3 burç

Evlendikten Sonra Anne Evine yılda bir giden erkekler vardır. Gelin-Kayınvalide çatışmalarına neden olan bu durum aslında erkeğin burcuyla alakalıdır. İşte eşini annesine tercih eden 3 burç...

Bekarken Annesinin Sözünden çıkmayan birçok erkek nikahtan sonra adeta hanımın dizinin dibinden ayrılmaz. Anne yüreğinin bir şekilde bastırdığı bu durum çoğu kez gelin-kayınvalide çatışmalarının da baş nedenir. Bizde eşini annesine tercih eden 3 erkek burcunu araştırdık...

BALIK BURCU: Gerçekçilikten uzak olan Balık burcu duygusaldır ve aşka çok önem verir. Eşinin dizinin dibinden ayrılmayan Balık burcu annesini üzen burçların başında gelir.

BAŞAK BURCU: Mükemmeliyetçi olan Başak için evlilik kuralları olan bir kurumdur. Evet onlara göre anne önemlidir ama süregiden bir hayatın kusursuz olması için eş birinci plandadır.

TERAZİ BURCU: İlişkilerinde çoğu kez romantik olmayan Terazi burcu evlenmeden önce adeta ana kuzusudur. Beşikten mezara kadar anneci olan Teraziler evliliklten sonra tam bir ev kuşuna dönüşür. Gelin-kayınvalide çatışmalarının en çok yaşandığı evlerde erkek çoğu kez terazidir.

Eşini Annesine Tercih Eden 3 burç ile ilgili etiketler evlilik burç eşini annesine tercih eden burç