Eser Yenenler, Acun Ilıcalı'nın ipliğini pazara çıkardı!

Hülya Avşar'a konuk olan Eser Yenenler, "Acun'un en çirkin halini gördüm. PlayStation oynarken görmeniz lazım" diyerek Acun Ilıcalı'yı ifşa etti.

Star TV ekranlarında yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu gündemden düşmeyen Eser Yenenler oldu. Eser Yenenler, Acun Ilıcalı ile anılarını anlatması Hülya Avşar'ı gülme krizine soktu.

"ACUN ILICALI BU MUYMUŞ?"

Eser Yenenler, hem patronu hem de çok yakın arkadaşı Acun Ilıcalı'dan bahsederken Hülya Avşar'ı çok güldürdü. Eser, "Acun Ilıcalı'yı PlayStation oynarken görmeniz lazım. Yenilince bir çirkinleşiyor, 'Acun Ilıcalı bu muymuş?' dersiniz." ifadelerinde bulundu.

acun-ilicali-112315AY

HÜLYA AVŞAR: ACUN'UN ÇİRKİN HALİNİ ÇEK BANA GÖNDER

Eser Yenenler'in bu anlattıklarından sonra Hülya Avşar da "O çirkin hallerinden çek bana da gönder. Şantaj yapacağım ona" diyerek güldürdü.

Eser Yenenler, Acun Ilıcalı'nın ipliğini pazara çıkardı! ile ilgili etiketler Hülya Avşar Eser Yenenler Acun Ilıcalı Star TV bir hülya avşar sohbeti
GÜNÜN VİDEOSU

Ankara'da sağanak sonrası facia... Sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altında sıkıştı!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yağış sonrası sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altına girdi. Çevredekilerin yardımıyla kurtarılan çocukların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.