Erzurumspor, Yılmaz Vural ile yolları ayırdı!

Erzurumspor'da Yılmaz Vural dönemi sona erdi! Süper Lig'de 40. hafta mücadelesinde Kasımpaşa'ya 1-0 yenilerek küme hattından çıkması için pek bir şansı kalmayan Erzurumspor, Yılmaz Vural ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

Yılmaz Vural ile Erzurumspor'un yolları ayrıldı! Erzurum ekibi, Kasımpaşa karşısında aldığı yenilginin ardından teknik hoca ile ayrılığa gitti.

Süper Lig'e yeni çıkan Erzurumspor, yüksek ihtimalle tekrar küme düşecek. Ligde kalma maçı olan Kasımpaşa karşısında yenilgi alan Erzurum ekibi Yılmaz Vural ile karşılıkllı anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı. Erzurumspor'dan yapılan açıklamada "Teknik direktörümüz Yılmaz Vural ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Hocamıza ve ekibine bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

LİGDE KALMA HESAPLARI YAPIYORDU

Yılmaz Vural'ın ayrılığı, beklenen bir ayrılık haberi olarak bakılsa da tecrübeli teknik adam açısından öyle değildi. Dün alınan Kasımpaşa mağlubiyetinin ardından ligde kalma hesapları yapan tecrübeli hoca, zamansız ayrılıkla birlikte sarsıldı. Yılmaz Vural'ın maç sonrası yaptığı açıklamada "Sonuç olarak ben hala düşmeyi kabul etmiyorum. Böyle bir şey olmadığını futbolda sürprizlerin olası olduğunu matematiksel şansın devam ettiği sürede de olayı bırakmamamız gerektiği kanaatindeyim" ifadelerini kullanması Erzurum ekibi ile lig sonuna kadar çalışmayı hedeflediğini gösteriyor. Süper Lig'de kalmak için bütün hesapları yapan Yılmaz Vural ile Erzurumspor'un ayrılığı zamansız bir şekilde açıklandı.

Erzurumspor, Yılmaz Vural ile yolları ayırdı! ile ilgili etiketler Süper Lig Erzurumspor Yılmaz Vural ayrılık
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.