Ermenistan’dan yine ateşkes ihlali! Azerbaycan askerlerine ateş açtılar

Ermenistan askerleri, Tovuz ilinde bulunan Azerbaycan askerlerine ateş açtı. Daha önce de ateşkes ihlali yapan ermeni askerleri Zeylik ve İmambinesi köyleri istikametindeki Azerbaycan mevzilerine kurşun yağdırmıştı.

Ermenistan, ateşkes ihlallerine devam ediyor. Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 27 Haziran yerel saatle 20.40’da Tovuz ilinin Garalar köyü istikametinde bulunan Azerbaycan mevzilerinin, Ermenistan’ın Berd ilinin Kolagir köyündeki Ermenistan askerleri tarafından ateş açıldığını duyurdu.

Bakanlığı açıklamasında, Azerbaycan askerlerinden ölen veya yaralanın olmadığı, durumun stabil ve Azerbaycan birliklerinin kontrolü altında olduğu bildirildi.

KELBECER'DE DE ATEŞKES İHLALİ YAPILMIŞTI

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 26 Haziran yerel saatle 14.50, 27 Haziran 03.00 saatleri arasında Kelbecer bölgesi Zeylik ve İmambinesi köyleri istikametinde bulunan Azerbaycan mevzilerinin, Vardenis bölgesinin Yukarı Şorca yerleşim bölgesindeki Ermenistan askerleri tarafından düzenli olarak ateş altına alındığını bildirmişti.

Ermenistan’dan yine ateşkes ihlali! Azerbaycan askerlerine ateş açtılar ile ilgili etiketler Ermenistan Azerbaycan ateşkes ihlali
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.