Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı

Dünya geçen hafta helikopter kazasında hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindekileri taşıyan ölümcül kazayı konuşurken bugün de Paşinyan’ın uçağı acil iniş yaptı. Resmi Facebook hesabından bir video ile birlikte bir mesaj yayımlayan Paşinyan, kötü hava koşulları nedeniyle helikopterimiz Vanadzor'a plansız iniş yaptığını ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

Dünya geçen hafta helikopter kazasında hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindekileri taşıyan ölümcül kazayı konuşurken bugün de Paşinyan’ın uçağı acil iniş yaptı.

Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı

Ermenistan Kamu Radyosu'nun haberine göre, Paşinyan, resmi Facebook hesabından bir video ile birlikte bir mesaj paylaştı. Paşinyan, mesajında, "Canlarım, her şey yolunda. Kötü hava koşulları nedeniyle helikopterimiz Vanadzor'a plansız iniş yaptı. Artık yolculuğumuza arabayla devam ediyoruz. Herkese iyi günler dilerim" ifadelerini kullandı.

Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı taşıyan helikopter acil iniş yaptı ile ilgili etiketler Ermenistan helikopter Helikopter kazası Nikol Paşinyan
GÜNÜN VİDEOSU

İsrail'in Lübnan'ın güneyine yönelik hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki 3 katlı bir binaya düzenlediği hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.