"Erkekle otele girdi" iddiası sonrası bıçaklanmıştı! Olay aslında bambaşkaymış...

Adana'da bir otele erkekle birlikte girdiği iddiasıyla kocası tarafından bıçakla yaralanan kadın olayın çok daha başka olduğunu iddia etti. "Serkan beni takip ettiği için otele girdim ve tektim" diye kadın " Çok kötü bir adam, sürekli alkol alıp, uyuşturucu kullanıyor. Sürekli fiziksel şiddet vardı. Bir işi de yok, çalışmıyor ve benim paramı harcıyor. Evi ben geçindiriyordum" ifadelerini kullandı.

Adana'da 23 Aralık saat 03.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Kurtuluş Caddesi'nde yaşanan bir olay tüm Türkiye'de infiale neden olmuştu. 

İddiaya göre, Serkan T. (41) 10 yıl önce Türkiye’ye gelen Suriye uyruklu Sara B. (25) ile 3 yıl önce dini nikahla evlendi.

5 AY ÖNCE BEBEK SAHİBİ OLMUŞLARDI

Genç kadın, sürekli şiddet gördüğünü öne sürerek 6 ay önce Serkan T.’yi terk etti. Ancak Serkan T. ayrılığı kabullenmeyip Sera B.’yi sürekli takip etmeye başladı. Çiftin, 5 ay önce de Berat ismini verdikleri bir evlatları dünyaya geldi. Minik Berat, doğduktan sonra 1 ay annesinin yanında kaldı ancak daha sonra Serkan T.’nin annesi Naciye, iddiaya göre torununu annesinden aldı ve bir daha da göstermedi.

 

'BARIŞMAZSAN EVLADINI GÖREMEZSİN' ŞARTI KOŞMUŞ

Evladını görmek için her yolu deneyen genç kadına ise T. ailesi tarafından, ‘Barışmazsan evladını göremezsin’ şartı koşuldu. Barışmayı kabul etmeyen Sara B., geçen gün çalıştığı kafeden çıkıp evine giderken Serkan T. tarafından takip edildiğini fark edip bir otele girdi.

EŞİNİN YÜZÜNÜ VE KOLLARINI BIÇAKLA KESMİŞTİ

O sırada ise Serkan T., eşinin arkasından otele girip demir sopayla saldırdı. Can havliyle kendisini dışarı atan kadının peşinden giden koca, ardından da eşinin yüzünü ve kollarını bıçakla kesti. Yaralı kadının yardımına koşan çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı kadının başında da bir süre bekleyen Serkan T., olay yerine gelen polis ekiplerince yakalandı. Sara B. ise sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

"BAŞKA BİR ERKEKLE OTELE GİRDİKLERİNİ GÖRDÜM" DEMİŞTİ

Gözaltına alınıp, polis merkezine götürülen Serkan T.’nin ifadesinde, “Bir ay önce eşimle ayrıldık. Hareketlerinden şüphelendiğim için olay günü takip ettim. Bir erkekle çıkarken gördüm ve peşinden gittim. Daha sonra da otele girdiklerini görüp yanına gittim” dediği öne sürüldü.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Serkan T., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

"O İDDİAYI KABUL ETMİYORUM, EVİ BEN GEÇİNDİRİYORUM"

Sara B., yaşadığı korku dolu anları İhlas Haber Ajansı’na anlattı. Genç kadın, otele takip edildiği için girdiğini, yanında bir erkeğin olmadığını söyledi. Eşinden sürekli şiddet gördüğünü belirten Sara B., “Ben işten çıktıktan sonra eve giderken bir baktım ki Serkan beni takip ediyordu. Korktuğum için eve gidemedim. Daha güvenli bir yer olduğu için otele geçtim. Ben otele tek girdim, yanımda bir adam da yoktu. O iddiayı da kabul etmiyorum. Yalan söyledi. Benimle barışmak istiyor ama ben sürekli ayrılmak istiyorum. Çok kötü bir adam, sürekli alkol alıp, uyuşturucu kullanıyor. Sürekli fiziksel şiddet vardı. Bir işi de yok, çalışmıyor ve benim paramı harcıyor. Evi ben geçindiriyordum” diye konuştu.

“ÇOCUĞUMU GÖRMEK İSTERSEM TEKRARBARIŞMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER"”

Çocuğunu da göremediğini öne süren Sara B., “Bir çocuğum var ve onu göremiyorum, göstermiyorlar. Şuan Serkan’ın annesinin yanında. Ben çocuğumu görmek istedim ama göstermiyorlar. Görmek istersem tekrar barışmam gerektiğini söylediler” dedi.

"O GÜN ÖLDÜĞÜMÜ HİSSETTİM"

Olay gecesini de anlatan Sara B., “Ben o adamdan kurtulmak istiyorum, şikayetçiyim. Ben öyle bir şey beklemiyordum. O gün öldüğümü hissettim. Ben yaşadığıma inanamadım. Böyle bir şey beklemezdim. Kafamda, burnumda, yüzümde ve kolumda kesikler var. Sırtımda da bıçak izleri var” ifadelerini kullandı.

"Erkekle otele girdi" iddiası sonrası bıçaklanmıştı! Olay aslında bambaşkaymış... ile ilgili etiketler Adana otel dini nikah koca

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.