Erkan Kolçak Köstendil'den espri üstüne espri: Ünlüler sapıtsın inşallah!

Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir'de set çalışanı arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirirken görüntülendi. Bir arkadaşıyla ele ele poz veren ünlü oyuncu, basın mensuplarıyla şakalaşmayı da ihmal etmedi.

2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun ile dünya evine giren ve Marsel adında bir oğlu olan Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir'de set çalışanları olan arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirirken görüntülendi. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarını selamlayan Köstendil, bir yakın arkadaşıyla objektiflere el ele poz vererek kahkaha attı.

Erkan Kolçak Köstendil'den espri üstüne espri: Ünlüler sapıtsın inşallah!

Oyuncu, arkadaşına takılarak, "Kalıba baksanıza, dövmek istese döver beni. Beni dövmesin diye tek plan bütün filmleri çekmeye çalışıyorum. Şaka bir yana arkadaşlarımız ile oturuyoruz, 'Yeni neler yapabiliriz?' diye. Sürekli bir araya geliyoruz çünkü onlarla çalıştığımız zaman her şey çok kolay oluyor" ifadelerini kullandı.

Erkan Kolçak Köstendil'den espri üstüne espri: Ünlüler sapıtsın inşallah! - Resim : 2

"BİZ BİZE YETERİZ"

Geçtiğimiz günlerde bir turnuvaya davetli olduğunu söyleyen Erkan Kolçak Köstendil, "Rusya'ya gidiyoruz. Bir tane turnuvaya davetliyiz. Oranın devlet televizyonu canlı yayınlayacakmış. Üç eski futbolcunun ve sanatçıların olduğu bir kadro olacak sanırım. Bundan 3 sene önce de katılmıştık. İnşallah şampiyon olup, geleceğiz. Neticede milli bir forma... Hep beraber Cihangir'de tur atacağız. Nejat İşler ile falan hep beraber turlarız burada kupayla. Biz bize yeteriz zaten" dedi.

Erkan Kolçak Köstendil'den espri üstüne espri: Ünlüler sapıtsın inşallah! - Resim : 3

"ÜNLÜLER SAPITSIN İNŞALLAH!"

Ardından, "Neyse sizlere kolay gelsin, ünlüler sapıtsın inşallah! Size de iş olsun" şeklinde konuşarak kahkaha attı ve gazetecilerle şakalaştı.

Erkan Kolçak Köstendil, röportajı tamamlamasından sonra dostlarıyla birlikte vakit geçirmeye devam etti.

Erkan Kolçak Köstendil'den espri üstüne espri: Ünlüler sapıtsın inşallah! ile ilgili etiketler Erkan Kolçak Köstendil
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.