Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na helikopter göndermesi: Ben sizi yukarıya baktırmayacağım!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yangın incelemeleri için Muğla'ya gitti. Orada konuşma yapan Erdoğan, yangına 3 helikopter ve 2 uçak ile müdahale edildiğini vurgularken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun provokasyon kokan hareketlerini Ti'ye alarak, "Ben sizi yukarıya baktırmayacağım" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yangın nedeniyle Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi.

İlgili kurum ve kuruluşlara gerekli talimatları veren Erdoğan, çalışmaları yerinde incelemek üzere yangın bölgesinde bulunuyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yangın bölgesinde yaptığı açıklamada, "Verin görevi bize, biz yapalım, bitirelim. Açarız bir kampanya, gece görüşü olan uçağı da helikopteri de getiririz buraya." demişti.

 KILIÇDAROĞLU'NUN KONUŞMASINI HATIRLATTI

Kılıçdaroğlu'nun konuşması sırasında, yangına müdahale için geçen helikopterlere kurmaylarının bakışı gündem olurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, kameralara yansıyan söz konusu anlara değindi.

 'BEN SİZİ YUKARIYA BAKTIRMAYACAĞIM'

Erdoğan, "İlk müdahale 3 helikopter ve 2 uçak ile gerçekleştirildi. Bakın, ben sizi yukarıya baktırmayacağım. Siz bana bakın çünkü yapılması gereken neyse bunların hepsi anında gerçekleşti, yapıldı." ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın bu ifadeleri sonrası etrafında bulunan yetkililerin gülümsediği görüldü.

 

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na helikopter göndermesi: Ben sizi yukarıya baktırmayacağım! ile ilgili etiketler Yangın helikopter Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Muğla Büyükşehir Belediyesi
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.