Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na gönderme: Sen ancak turistik seyahat yaparsın!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytinburnu Millet Bahçesi ve Buz Adası Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretine gönderme yapan Erdoğan, "Bay Kemal sen bizim Türkiye’de, Türkiye dışında kazandırdığımız eserlerle ancak turistik seyahat yaparsın." dedi.

Zeytinburnu Millet Bahçesi ve Buz Adası açılıyor. Törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları...

İlçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımız tarafından beğeni ile karşılandığına inanıyorum.

Her millet bahçesi gibi burada da bir kütüphanemiz bulunmaktadır. Millet Bahçemizin ilk günden itibaren vatandaşlarımız tarafından sahiplendiğini görüyoruz.

Dün akşam Kazakistan'dan geldim, ondan önce Semerkant'taydım. Ardından inşallah G-20 zirvesine katılacağız. Bizim bu gidişlerimiz, birilerinin gidişlerine benzemez.

Milletimizin özellikle, millet bahçeleri yatırımlarını özellikle AK Parti iktidarıyla tanıdıklarını ifade etmek isterim.

Şehitlerimizin ve gazilerimizin bize emanati olan bu vatanı yatırımlarımızla donattığımız gibi, kanlarımızla da sulamAmızı bildiğimizin en son örneği 15 Temmuz'dur. Fatih'in milletimize yadigarı İstanbul, tüm dünyanın gözde şehridir.

Onun için İstanbul aşığı bir cumhurbaşkanınız olduğunu bilin. Bu anlayışla İstanbul'un en güzide ilçelerinden olan Zeytinburnun'da pek çok açılışı gerçekleştirdik.

Toplu konutta ve kentsel dönüşümde ilçemizde önemli adımlar attık.

Şimdi yeni bir kampanya başlattık. Türkiye'ye bugüne kadar milyonlarlaca konutu kazandırmış bir iktidar olarak, milyonlarca vatandaşımızı ev sahibi yapacağız.

Bu CHP, bu Bay kemal. Bay Kemal sen ancak turist seyahat yaparsın. 12 tane belediyen var. Sen o büyükşehirlerde ne yaptın onu söyle. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıyken KİPTAŞ'ı kurdum. Süratle tarihte görülmemiş konutları yaptık.

SSK'nın başındayken, çocuğunu torununu nasıl SSK'lı yaptın onun hesabını sorun.

Bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmaları da titizlikle inceliyor, ve tamamlıyoruz.

 

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na gönderme: Sen ancak turistik seyahat yaparsın! ile ilgili etiketler Erdoğan Zeytinburnu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kılıçdaroğlu