DEVLETİN GİZLİ ANAYASASI ‘KIRMIZI KİTAP’ DEĞİŞİYOR!

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile 'Haberin Olsun' SuperHaber YouTube kanalında...

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt, ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın devletin gizli anayasasıyla ilgili talimatı çerçevesinde 'Kırmızı Kitap’taki yeni sayfayı, CHP'deki 250 bin dolar krizini, İstanbul'daki son seçim anketini ve Diyarbakır’ın manken muhtar adayının isyanını tartıştı.

''ENFLASYON DİZGİNLENİP MAAŞLAR KADEME KADEME ARITIRILABİLİYORSA BİRÇOK SORUN ÇÖZÜLÜCEKTİR''

Bozkurt, ''Belki denetimlerle incelenerek tek maaşı olanlara bir zam olabilir mi? Enflasyon dizginlenip maaşlar kademe kademe arıtırılabiliyorsa birçok sorun çözülücektir.

''MİLLİ GÜVENLİK SİYASET BELGESİ, 'GİZLİ ANAYASA' OLARAK TANIMLANIR''

Milli Güvenlik Siyaset Belgesi, zaman zaman güncellenebilir. Bu belge, 'Gizli Anayasa' olarak tanımlanır. İç ve dış tehdit algılarını madde madde koyan bir belgedir. Bölgemizdeki göç olgusu, Libya gibi konular son gelişmelerle güncellenerek Milli Güvenlik Siyaset Belgesi'ne eklenecektir.

''CHP'DE ESKİ PARTİ MECLİSİ ÜYESİ İSTANBUL İL DELEGESİNE BİR İLÇEDE 150 BİN TL TEKLİF EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ. ORTAYA ÇIKANLAR BİZİM DUYDUKLARIMIZLA ÖRÜTÜŞÜYOR''

Veli Ağbaba'nın bu açıklaması yerine, paranın kaynağını açıklamasını ve iddiaların asılsız olduğunu söylemesini beklerdik. CHP kurultayında delegede dengeleri değiştiren İstanbul kongresi oldu. Eski parti meclisi üyesinin İstanbul il delegesine bir ilçede 150 bin TL teklif edildiğini söyledi. Ortaya çıkanlar bizim duyduklarımızla örütüşüyor. CHP'de İstanbul'da başlayan iş kurultaya dönüştü. Kurultayla ilgili neler ortaya çıktığını herkes biliyor. O dönem 'değişim' diyenler açıkladı. Veli Ağbaba kafasına sıkacağına yöneltilen soruları açıklasın.

''İMAMOĞLU'NUN ÖNDE GÖZÜKTÜĞÜ İLÇELER DEM PARTİ'NİN ADAY ÇIKARTMADIĞI İLÇELER''

Optimar'ın anketine göre, DEM'in aday çıkardığı ilçelerin 4'ünde kurum önde gözüküyor. İmamoğlu DEM'in aday çıkardığı ilçelerde öne değil. Kurum, DEM'in aday çıkarmadığı ilçelerin ikisinde önde gözüküyor. İmamoğlu'nun önde gözüktüğü ilçeler DEM Parti'nin aday çıkartmadığı ilçeler.'' sözlerini kullandı.

‘Haberin Olsun’u SuperHaber YouTube kanalında izleyebilirsiniz…

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DEVLETİN GİZLİ ANAYASASI ‘KIRMIZI KİTAP’ DEĞİŞİYOR! ile ilgili etiketler Ceyhun Bozkurt Cumhurbaşkanı Erdoğan Anayasa CHP İstanbul Murat Kurum Ekrem İmamoğlu Diyarbakır

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.