Erdoğan: CHP adeta siyasi siyasi kadavra haline gelmiştir...

AK Parti Manisa İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları...

''Fitne girişimlerinden iftiralara devreye almadık hiç bir araç bırakmadılar.''

''Hiç kimsenin kişisel ajandasını kariyer planını AK Parti'nin üzerinde tutma hakkı yoktur.''

''Bizim ne teşkilatlarımızdaki arkadaşlara ne belediye başkanlarına vefasızlık göstermek gibi bir niyetimiz asla yoktur.''

''Teşkilat içindeki hiç kimse AK Parti'nin üzerinde değildir. AK Parti de Türkiye'nin üzerinde değildir.''

KİŞİSEL KARİYER PLANI AK PARTİ'NİN ÜZERİNDE DEĞİLDİR

"Hiç kimsenin kendi kişisel ajandasını, kişisel kariyer planını, kişisel hırslarını AK Parti'nin üzerinde tutmaya hakkı yoktur. Teşkilatlarda ve belediyelerde başlattığımız değişim süreci, ülkemize ve milletimize karşı sorumluluklarımızı çok daha güçlü şekilde yerine getirme amacı taşıyor. Kimse bunu farklı yerlere çekmesin. Yoksa bizim ne teşkilatlarımızda görev yapmış arkadaşlarımıza, ne belediye başkanlarımıza vefasızlık göstermek gibi bir niyetimiz asla yoktur, olamaz."

DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİRMEK MECBURİYETİNDEYİZ

"Milletimizin beklentilerine cevap verebilmek, şer şebekeleriyle giderek sertleşen mücadeleye çok daha sıkı şekilde hazırlanabilmek için bu değişimi gerçekleştirmek mecburiyetindeyiz. Bu anlayışla görevlerini devreden arkadaşlarımıza teşekkür ederek, görevi devralan arkadaşlarımıza başarılar dileyerek, bu süreci devam ettireceğiz. Bu teşkilat içindeki hiç kimse AK Parti'nin üzerinde değildir, AK Parti de Türkiye'nin üzerinde değildir."

CHP PENSİLVANYA PARTİSİNE DÖNÜŞMÜŞTÜR

"94 yıllık bir maziye sahip olduğunu iddia eden bir partinin mevcut yönetim altında geldiği yer gerçekten içler acısı. DHKP-C'den bölücü terör örgütüne kadar çiçek atmadıkları, destek çıkmadıkları, koruyup kollamadıkları hiçbir illegal yapı adeta kalmamıştır. 'Atatürk'ün partisi' iddiasındaki CHP, bugün Pensilvanya'nın partisi haline dönüşmüştür."

SİYASİ KADAVRA HALİNE GELMİŞTİR

"Bugün CHP, siyaseten tükenmiş, bitmiş bir parti olarak adeta siyasi kadavra haline gelmiştir. Millete söyleyecek ne tek bir sözleri, ne de ülkeye önerebilecek tek bir projeleri vardır. Çok daha vahimi ise hamasetle iftirayla yalanla siyaset gemisini yürütebileceklerine inanmalarıdır."

Erdoğan: CHP adeta siyasi siyasi kadavra haline gelmiştir... ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.