Erdoğan Bayraktar, güvenlik görevlisi ile kavga etti - VİDEO

Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar ziyarete gittiği sitenin güvenlik görevlisi ile tartıştı

Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın makam aracı dün akşam saat 21:00 sıralarında İstanbul Halkalı’da bulunan Avrupa Konutları-3 sitesine geldi.

İddiaya göre, kapıda bulunan güvenlik görevlisi, sitenin 3. giriş kapısına gelen Bayraktar’ın şoförüne “kim olduğunu ve kime geldiğini” sordu.

İddiaya göre; otomobilin şoförü soruya yanıt vermezken araçta bakanın olduğunu ve kapıyı açmasını söyledi.

Güvenlik görevlisi siteye misafir gelenlerin kimliğini ve kime geldiğini öğrenmek zorunda olduğunu, ancak site sakininin onayının olması durumunda misafiri siteye kabul edebileceğini söyledi.

İkili arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülere göre, araçtan inen şoför ve korumalar güvenlik görevlisini kulübenin camından dışarı doğru çekerek darp etmeye başladı.

Görevlinin direnmesi üzerine arabanın arka kapısından inen Erdoğan Bayraktar, koşarak güvenlik kulübesine girdi ve görevlinin üzerine yürüdü. Güvenlik görevlisinin elindeki copu alan Bayraktar, görevliye copla birkaç kez vurdu.

Araya girenler olayı yatıştırmaya çalışırken Bayraktar ve korumalarının güvenlik görevlisine vurmaya devam ettiği gözlendi. Daha sonra güvenlik kulübesinden çıkarılan Bayraktar, sinirli bir şekilde olay yerinden ayrıldı.

Erdoğan Bayraktar, güvenlik görevlisi ile kavga etti - VİDEO ile ilgili etiketler Haber