Erdemir çelikhane ünitesinde patlama! Yaralı işçilerin isimleri belirlendi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde gece saatlerinde patlama sesleri duyuldu. Erdemir Çelikhane Ünitesinde gaz sıkışması sonucu yaşanan patlamada 4 işçi yaralandı. Yaralı işçilerin kimlik bilgileri kesinleşti.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bu gece patlama sesleri duyuldu.

Zhaber'in edindiği bilgilere göre; Erdemir Çelikhane Ünitesinde henüz nedeni bilinmeyen nedenle azot gazı patlaması meydana geldi.

Patlamada işçilerden Doğukan Bilir (24), Fatih Oktay ve Kesim Demirer’de küçük çaplı yanıklar oluştu. Remzi Mutlu (40) ise patlamanın etkisiyle yayılan gazdan etkilendi.

Erdemir Göztepe Hastanesi'nden gelen ambulanstaki sağlık ekipleri yanıkları hafif olan Bilir ile gazdan etkilenen işçilere ayakta müdahale etti. Yaralılardan Bilir, Oktay ve Demirer hastaneye kaldırıldı.

 

Erdemir çelikhane ünitesinde patlama! Yaralı işçilerin isimleri belirlendi ile ilgili etiketler Zonguldak Ereğli patlama erdemir çelikhane ünitesi
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.